Paris Hilton pokazała pierwszą sesję z synkiem. Jeden kadr wzbudził niepokój

2023-02-27 13:56

Paris Hilton pokazała na swoim Instagramie pierwszą wspólną sesję z synkiem. Idealnie wyreżyserowane kadry przypadły do gustu jej fanom, którzy w komentarzach rozpływali się w komplementach. Nas jednak zaniepokoiło ujęcie, na którym słynna dziedziczka hotelarskiej fortuny pozuje z synkiem całując go bezpośrednio w usta.

Paris Hilton pokazała pierwszą sesję z synkiem. Jeden kadr budzi jednak niepokój
Autor: Instagram/@parishilton Paris Hilton pokazała pierwszą sesję z synkiem. Jeden kadr budzi jednak niepokój

Miesiąc temu Paris Hilton nieoczekiwanie przyznała się światu, że została mamą. Dziedziczka i jej mąż Carter Reum doczekali się syna, który na świat przyszedł dzięki surogatce. O niespodziewanych urodzinach dziecka Paris poinformowała na swoim instagramowym profilu, gdzie wrzuciła zdjęcie dłoni dziedzica rodzinnej fortuny.

Synek Paris Hilton otrzymał nietypowe imię

Początkowo rodzice trzymali w dużej tajemnicy imię swojej pierwszej pociechy. Wiadomość tę ukrywali nawet przed najbliższą rodziną. W końcu kilka dni temu w podcaście „This is Paris” dumna mama uchyliła rąbka tajemnicy, zdradzając, że chłopiec otrzyma imię związane z mitologicznym stworzeniem.

– Planujemy nazwać go Phoenix - to imię wybrałam wiele lat temu, kiedy przeglądałam miasta, kraje i stany na mapie, szukając czegoś, co zagra z Paris i London. Phoenix ma kilka dobrych odniesień w popkulturze, ale ważniejsze jest to, że jest to ptak, który płonie i powstaje z popiołów – powiedziała w podcaście.

– Chcę, by mój syn dorastał ze świadomością, że tragedia i zwycięstwo krążą wokół nas przez całe nasze życie, i że powinno nam to dawać wielką nadzieję na przyszłość. A więc tak, mój piękny chłopiec nazywa się Phoenix Barron Hilton Reum. Carter i ja jesteśmy dumni, że mogliśmy powitać go na świecie - dodała.

Pierwsza sesja Feniksa z rodzicami

Teraz dumna mama poszła o krok dalej i pochwaliła się pierwszą rodzinną sesją z synkiem. Dwa urocze kadry z niej umieściła na swoim profilu podpisując słowami: „Mały Feniks. Cały nasz świat”.

Na jednym z nich widać całą trójkę w intymnym uścisku. Zaś na drugim widać, jak zakochana mama całuje synka prosto w usta. Gest ten wzbudził oburzenie wielu rodziców. Warto podkreślić, że całowanie noworodków i niemowląt w usta jest bardzo niebezpieczne. Dlaczego?

Nie całuj małych dzieci w usta

Całowanie noworodka w usta może nieść ze sobą tragiczne konsekwencje. Pomijając aspekty psychologiczne całowania dzieci w usta, największym zagrożeniem wydają się choroby, które możemy przenieść na maluszka okazując mu czułość w ten sposób.

Jama ustna dorosłego człowieka kolonizowana jest bowiem przez liczne mikroorganizmy, które zazwyczaj są niegroźne, ale zdarza się, że wywołują różne stany zapalne. Wśród nich należy wyróżnić bakterie odpowiedzialne za próchnicę zębów, grzyby oraz wirusy, z których najbardziej niebezpieczny dla małego dziecka jest wirus opryszczki pospolitej (Herpes Simplex Virus- HSV).

Mimo że patogeny nie są niebezpieczne dla dorosłej osoby, to u noworodka i małego dziecka mogą być powodem poważnych problemów zdrowotnych, a nawet doprowadzić do jego śmierci.