Podarunki gwiazdkowe 2 w 1 - obdarowujesz bliskich i pomagasz potrzebującym

2021-12-01 11:12

Każdego roku kupujemy dziesiątki prezentów gwiazdkowych, starając się, aby każdy z nich wywołał jak najwięcej radości u obdarowywanego. Ale czy pomyślałaś, że kupując prezenty świąteczne, możesz obdarować podwójnie? Zobacz, co kupić bliskim, aby jednocześnie wesprzeć potrzebujących!

Podarunki gwiazdkowe z drugim dnem - obdarowujesz bliskich i pomagasz obcym
Autor: Getty images Podarunki gwiazdkowe z drugim dnem - obdarowujesz bliskich i pomagasz obcym

Spis treści

  1. Pieluszki dla nowego członka rodziny i dla wcześniaka
  2. Proszek do prania dla domowników i dla Szlachetnej Paczki 
  3. List od Mikołaja dla twojego dziecka i wsparcie dla dzieci, które doświadczyły przemocy
  4. Gadżety z Biedronki dla rodziny, pieniądze dla WOŚP
  5. Kolacja z gwiazdą dla fana, dochód dla Fundacji "Mam Marzenie"
  6. Słodycze dla cioci i wsparcie dla potrzebujących

Pieluszki dla nowego członka rodziny i dla wcześniaka

W ciągu 4 lat firma Procter & Gamble przekazała ponad 1 730 000 pieluszek Pampers Preemie Protection na odziały intensywnej terapii noworodka polskich szpitali. Działania realizowane są w ramach kampanii Razem zmieniamy świat dziecka na lepsze.

Kupując produkty Pampers w prezencie dla niemowlaka z rodziny, wspierasz też wcześniaki. Za każde opakowanie pieluchomajtek Pampers Pants, kupione w sklepach sieci Biedronka w okresie od 25 listopada 2021 do 31 czerwca 2022 roku, firma Procter & Gamble przekaże pieluszkę Pampers Preemie jako donację na odziały intensywnej terapii noworodka w Polsce.

Proszek do prania dla domowników i dla Szlachetnej Paczki 

Proszek do prania w prezencie? Może nie brzmi to najlepiej, ale co innego, jeśli wiemy, że obdarowując kogoś z rodziny, robisz też prezent dla potrzebujących rodzin. By umożliwić spędzenie tego czasu w szczęśliwej atmosferze jak największej liczbie Polaków, marka Vizir po raz kolejny połączyła siły z Szlachetną Paczką, by pomóc rodzinom w potrzebie.

W tym roku poprzez zakup proszków i kapsułek do prania Vizir z linii „Większa Siła Odplamiania”, z charakterystycznym logo w formie pomarańczowego serca wspierasz „Szlachetną Paczkę”. Co więcej, za zakupy produktów na platformie Allegro, część kwoty przeznaczona na wsparcie rodzin w potrzebie zostanie podwojona!

Zdrowo, aktywnie, charytatywnie... pomaganie przez morsowanie

List od Mikołaja dla twojego dziecka i wsparcie dla dzieci, które doświadczyły przemocy

Już po raz ósmy Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę realizuje swoją przedświąteczną akcję, dzięki której każdy może zamówić dla bliskiej osoby wyjątkowy, spersonalizowany list od Mikołaja. Dla małych i dużych adresatów takiej wiadomości to miły i ważny element oczekiwania na święta. Dla podopiecznych Fundacji - szansa na szybsze otrzymanie pomocy terapeutycznej, psychiatrycznej i prawnej. 

Całkowity dochód z akcji jest przeznaczony na działania FDDS, czyli wsparcie dzieci pokrzywdzonych przemocą i wykorzystywaniem seksualnym. Listy można zamawiać do 15 grudnia na stronie: https://swiatecznylist.pl/

Gadżety z Biedronki dla rodziny, pieniądze dla WOŚP

Sieć handlowa Biedronka  została jednym ze sponsorów głównych 30. Finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Już teraz klienci Biedronki będą mogli kupić specjalne produkty z kolekcji WOŚP, a od połowy grudnia wspierać akcję, dołączając się do zbiórki pieniędzy. Puszki WOŚP od połowy grudnia aż do wielkiego Finału będą stałym elementem w niemal 3200 sklepach sieci Biedronka.

Kolacja z gwiazdą dla fana, dochód dla Fundacji "Mam Marzenie"

Fundacja Mam Marzenie i Allegro Charytatywni już po raz ósmy zapraszają do charytatywnego stołu. Kolacja Marzeń to akcja, w której każdy może pomóc. W dodatku w bardzo atrakcyjny sposób - licytując kolację z ulubioną gwiazdą twojej żony czy męża.

Zebrana kwota w całości przeznaczana jest na spełnienie marzeń podopiecznych Fundacji - dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Akcja trwa od 2 do 22 grudnia 2021 r.

Słodycze dla cioci i wsparcie dla potrzebujących

Biedronka jest również (już po raz trzeci) partnerem głównym Szlachetnej Paczki. Dzięki temu każdy klient sieci Biedronka kupując słodycze ze świątecznej linii Magnetic z logo Szlachetnej Paczki, takie jak: praliny, czekoladowe figurki, cukierki, ciastka, pierniki, kalendarze adwentowe, a także nauszniki czy maskotki ze słodkościami w komplecie – wspiera najbardziej potrzebujące rodziny, dzieci, osoby samotne czy poszkodowane przez los. To do nich każdego roku dociera Szlachetna Paczka.