Prezenterka TVP ukrywa, kto jest ojcem jej dziecka. "Nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony"

2023-11-16 11:43

Prezenterka TVP Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka. Nie chce jednak zdradzić, kto jest jego ojcem i optuje za ochroną życia prywatnego. "Jeżeli tylko jest możliwość tę ciszę utrzymać" - stwierdziła.

Małgorzata Tomaszewska
Autor: Małgorzata Tomaszewska Instagram Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka

Małgorzata Tomaszewska jest już mamą 6-letniego chłopca, Enzo. Ma za sobą dwa związki małżeńskie: z kierowcą Słominą oraz Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim z Turcji. Ojcem chłopca jest Tarci. W 2022 roku para postanowiła się rozwieść, stąd wieść o ciąży Tomaszewskiej była dość dużym szokiem w mediach. Ojcem drugiego dziecka jest jednak nowy partner życiowy kobiety, którego nazwiska nie chce ujawniać.

Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”

Kto jest ojcem dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Kobieta nie chce zdradzić, kto jest jej obecnym partnerem życiowym. Wiadomo jedynie, że to nowy mężczyzna w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka chroni swojej prywatności i niechętnie o niej opowiada. Przyznała jedynie, że jest to osoba spoza show-biznesu.

"Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony" - powiedziała prezenterka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

"Trudno stworzyć związek"

Małgorzata Tomaszewska wielokrotnie podkreślała w mediach, że stworzenie udanego związku w show-biznesie jest trudne. Prawdopodobnie jej poprzednie związki rozpadły się właśnie przez brak czasu na życie prywatne. "Ludzie nie rozumieją tego, że ty nie spędzisz z nimi świąt. Ludzie nie rozumieją tego, że każdy sylwester spędzasz w pracy. Ludzie nie rozumieją tego, że gdy zaplanujesz kolację i nagle zadzwoni telefon, że musisz być w pracy, bo trzeba coś nagle wykonać, to ty mówisz: "Przepraszam, ale muszę to zrobić" - mówiła w 2022 roku w wywiadzie dla Onetu. 

Prezenterka TVP przywita na świecie córeczkę

Teraz prezenterka TVP jest w nowym, szczęśliwym związku i wkrótce przywita na świecie drugie dziecko. Wiadomo, że będzie to dziewczynka, co bardzo cieszy kobietę. "Marzenia się spełniają. Czekamy maleńka" - napisała na Instagramie, publikując zdjęcie bukietu róż i kolorowych balonów.

Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Czytaj: Te znane mamy urodzą niebawem. Jedna z nich czeka na szóste dziecko

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza