W 2023 czeka nas kolejny baby boom. Te znane mamy urodzą niebawem, jedna z nich czeka na 6. dziecko

2023-01-02 10:45

Rok dopiero się zaczął, a już wiadomo o kilku narodzinach, które wydarzą się na oczach całej Polski. Wiele znanych przyszłych mam urodzi swoje pierwsze dziecko. Jest jednak i taka, która oczekuje na swoją szóstą pociechę!

Te znane mamy urodzą w 2023.
Autor: Instagram screenshots Które znane mamy urodzą niebawem?

2022 rok był rokiem pełnym głośnych narodzin w show-biznesie. Pierwszy raz mamami zostały Joanna Opozda, Katarzyna Sokołowska, czy Lenka Klimentowa. Kolejne dzieci na świecie przywitały Anna Czartoryska, Ewa Farna, Ola Żebrowska, Maja Hyży i Magdalena Lamparska

Choć 2023 rok dopiero się zaczął już wiadomo o kilku maluszkach znanych mam, które są teraz w ciąży.

Zobacz też: Imiona urodzonych w 2022 dzieci polskich gwiazd. Nazwałybyście tak swoje pociechy?

Zaniepokojona Maja Hyży przed wyjściem na scenę zrobiła test ciążowy!

Sprawdź: Mamy nową królową! Oto najnowszy ranking imion dla dzieci z pierwszej połowy 2022

Pola Wiśniewska

Na początku października zeszłego roku, Pola i Michał Wiśniewscy zdradzili radosną nowinę na swoich profilach społecznościowych. "Oops! We did it again" - napisali wtedy. Małżeństwo ma już wspólnego synka - 2-letniego Falco Amadeusza. Obydwoje mają także dorosłe dzieci z poprzednich małżeństw. 36-letnia żona muzyka jest w swojej 6. ciąży. Para zdradziła, że ich najmłodsze dziecko to kolejny syn. 

Olga Bołądź

W grudniu wiadomość o ciąży obiegła wszystkie media w kraju. Bołądź oczekuje na swoje drugie dziecko. Jest już mamą 9-letniego chłopca o imieniu Bruno, którego ma ze związku z poprzednim partnerem. Tatą jej kolejnej pociechy jest mężczyzna spoza show-biznesu, przedsiębiorca Jakub Chruścikowski, będący właścicielem kilku warszawskich klubów. 

Dominika Gwit

To chyba pierwsza znana mama, która urodzi w nowym roku. Dominika Gwit jest już na samej końcówce ciąży. Radosną nowinę o dziecku aktorka wraz z mężem obwieściła w sierpniu. Już wtedy jednak nie kryła, że nie jest to sam początek jej odmiennego stanu. Szczęśliwi rodzice przyznali, że długo starali się o dziecko, korzystali też ze wsparcia kliniki leczenia niepłodności. Gwit zdradziła też, że oczekuje na synka.

Blake Lively

Kultowa serialowa "Plotkara" zostanie mamą po raz czwarty. Wraz z mężem, aktorem Ryanem Reynoldsem ma już trzy córki. We wrześniu para ogłosiła, że ponownie spodziewają się dziecka. Reynolds w jednym z wywiadów zdradził, że ma cichą nadzieję na kolejną córkę. Para nie będzie jednak znała płci, aż do narodzin. Taką zasadę mieli także przy poprzednich ciążach. 

Na tych czterech głośnych ciążach nie koniec. Wieść o dziecku ogłosiły także Katarzyna Smolińska z programu "Top model" i Roksana - rolniczka z programu "Rolnik szuka żony". Obydwie oczekują synów. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązania!