Radosław Majdan o drzemce Henia: „Dwie godziny wakacji”. Fanka oburzona

2024-05-13 12:14

Drzemka dziecka w ciągu dnia to upragniona chwila dla każdego rodzica. Można wówczas choć na trochę wyłączyć się trybu z „opieka” i dać odpocząć głowie. „Dwie godziny wakacji” – tak takie chwile trafnie w swoim ostatnim poście na Instagramie ocenił Radosław Majdan. Jego komentarz jednak nie spodobał się fance.

Radosław Majdan o drzemce Henia: „Dwie godziny wakacji”. Fanka oburzona
Autor: Instagram @r_majdan Radosław Majdan o drzemce Henia: „Dwie godziny wakacji”. Fanka oburzona

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan to dumni rodzice 4-letniego Henia. Chłopiec jest prawdziwym oczkiem w ich głowie, któremu poświęcają mnóstwo uwagi. Żywiołowy 4-latek to jednak prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Jeszcze nie do końca samodzielny, ale mający wiele ciekawych pomysłów, wymaga stałego dozoru. Nic dziwnego, że chwile jego drzemki w ciągu dnia, są przez jego rodziców mocno doceniane.

Radosław Majdan o radach dotyczących wychowania jego syna

Radosław Majdan o drzemce 4-letniego Henia

W swoim niedzielnym poście Radosław Majdan moment popołudniowej drzemki swojego synka nazwał wakacjami. "A wtedy gdy Henio ma drzemkę, mamy dwie godziny wakacji" – napisał. Do posta zaś dołączył nagranie ze swojego ogrodu, na którym widać, jak razem z żoną wypoczywają na leżakach przy basenie. Dwie godziny to i mało i dużo, ale na pewno wystarczająco, by głowa na chwilę odpoczęła od trybu "opieka".

Komentarz piłkarza nie przypadł jednak do gustu jednej z obserwatorek. Z oburzeniem odpowiedziała mu słowami: "Przecież mieszka z wami opiekunka". Radosław Majdan odpowiedział jej z dużym poczuciem humoru. "Muszę sprawdzić pokoje, bo nic o tym nie wiem. Dziękuję za donos" – napisał.

Internautka jednak nie dała za wygraną. "To zanim Pan sprawdzi, proszę ustalić wspólną wersję z żoną, gdyż sama o tym mówiła nie raz" – odpowiedziała mu z przekąsem.

Piłkarz jednak nie wdawał się dalej w niepotrzebną dyskusję i opuścił. W jego obronie stanęli jednak inni obserwatorzy, którym zachowanie nieuprzejmej internautki bardzo się nie spodobało.

"A guzik cię to obchodzi, może mają do pomocy jak są w pracy. Ja pindole jakie wrednie wścibskie babsko".

"Nie masz swojego życia? W domu nie nauczyli kultury, że nie wpycha się nosa w cudze?".

"Co za komentarz, co cię tak to boli, czy mają, czy nie mają".

"No ludzie, naprawdę? Oglądacie z ich życia maniunieńki wycineczek, ile to jest 5 min dziennie? A wy już wszystko wiecie ... no ręce opadają. Fajna, kochająca się rodzina. A że zarabiają na tym, że się pokazują ..no mój Boże, jest taka możliwość to korzystają. Sama bym tak chciała. No ja oglądam ich z przyjemnością, mimo iż (uprzedzając komentarze) mam swoje szczęśliwe i bujne życie" – pisali.