Rihanna urodziła drugie dziecko. Dzień porodu utrzymywany był w wielkiej tajemnicy

2023-08-22 10:05

Na tę nowinę od tygodni czekali fani piosenkarki. Amerykańskie media oficjalnie podały, że Rihanna i jej partner raper A$AP Rocky powitali już na świecie swoje drugie dziecko. Poród miał odbyć się już dawno – 3 sierpnia, ale dopiero teraz to ujawniono. Wiadomo jakiej płci jest druga pociecha gwiazdorskiej pary.

Rihanna urodziła drugie dziecko. Dzień porodu utrzymywany był w wielkiej tajemnicy
Autor: Instagram @badgalriri Rihanna urodziła drugie dziecko. Dzień porodu utrzymywany był w wielkiej tajemnicy

Nieco ponad rok temu Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami po raz pierwszy. 13 maja 2022 r. Na świat przyszedł ich synek Rza, który stał się oczkiem w głowie rodziców. Chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy, odziedziczył też niewątpliwie talent muzyczny po rodzicach, co widać na nagraniach zamieszczonych przez mamę na TikToku. Dumna mama dzieli się także wyjątkowymi sesjami zdjęciowymi synka – jej fani oszaleli na jego punkcie.

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Ciąża i poród trzymane w tajemnicy

O tym, że para spodziewa się drugiego dziecka, wiadomo było od lutego. Rihanna oficjalnie ogłosiła to podczas swojego występu na Super Bowl. Wówczas swój występ zaczęła od pokazania zaokrąglonego brzuszka. Nie zdradziła jednak, w którym miesiącu ciąży wówczas była. Do dnia porodu (a nawet dłużej) skrupulatnie broniła swojej prywatności, nie wypowiadając się na temat terminu porodu. W ostatnich tygodniach fani jak na szpilkach wyczekiwali informacji o narodzinach drugiej pociechy gwiazdy.

Teraz okazuje się, że do porodu doszło na początku sierpnia. Jak podają oficjalnie amerykańskie media gwiazda 3 sierpnia w Los Angeles urodziła drugiego synka. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię otrzymał chłopiec, ale według doniesień portalu TMZ zaczyna się na literę „R” – czyli tak samo jak imię jego starszego braciszka.

Warto przypomnieć, że również imię starszej pociechy para przez długi czas utrzymywała w tajemnicy. Dopiero po jakimś czasie do mediów przeciekała informacja, że chłopiec dostał imię Rza - na cześć amerykańskiego muzyka, założyciela Wu-Tang Clanu, Roberta Fitzgeralda Diggsa (znanego właśnie pod pseudonimem RZA). Imię to ma irańskie pochodzenie i oznacza "ziemię i nadzieję".