Roczna i trzyletnia córka Kaczorowskiej już pracują. "Zaczynają zarabiać na swoją przyszłość"

2022-10-21 9:29

Agnieszka Kaczorowska, utytułowana polska tancerka, a także wieloletnia aktorka serialu Klan, od dłuższego czasu jest aktywną influencerką w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie gromadzi rzesze kobiet, zwłaszcza matek. Jej opinie, którymi dzieli się z fanami, często wzbudzają sporo kontrowersji. Tak też jest z jej ostatnim wywiadem, w którym wypowiedziała się o... pracy swoich dzieci.

Agnieszka Kaczorowska
Autor: Instagram/ @agakaczor Agnieszka Kaczorowska wysłała córki do pracy?

Bożenka z Klanu - to z odgrywania tej postaci cała Polska zna Agnieszkę Kaczorowską już od 23 lat. Nie trudno obliczyć, że gdy rozpoczynała swoją przygodę z serialem, 30-letnia dziś Kaczorowska, miała zaledwie 7 lat. Praca od wczesnego dzieciństwa musiała nie być dla niej niczym ciężkim, bo już zaczyna wypowiadać się o "pracowaniu na swoją przyszłość" własnych córek.

Póki co, mają one rok i 3 lata i są sporą częścią contentu w mediach społecznościowych swojej mamy. Gwiazda z pewnością zarabia niemałe pieniądze publikując zdjęcia i filmy na Instagramie, bo wiele jej treści ma charakter reklamowy. 

Dowiedz się: Masz małe dziecko i boisz się, że nikt ci nie da pracy? Podpowiadamy, jak skutecznie szukać zatrudnienia

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Sprawdź: Kochasz dziecko, ale tęsknisz za pracą? Rozwiąż quiz i sprawdź, czy jesteś gotowa na zmiany

Szczera i odważna wypowiedź znanej mamy

Agnieszka Kaczorowska wzbudza skrajne uczucia, jedni ją kochają, drudzy zaciekle hejtują. Być może dlatego, że rzadko waży słowa, które są niekiedy opacznie odbierane. Właśnie w taki sposób, swego czasu media nadały jej przydomek - "Agnieszka - moda na brzydotę - Kaczorowska". 

Takie złośliwości nie zrażają jednak celebrytki. Ostatnio podczas podcastu Kamila Balei Tato, no weź!, zdradziła swoje podejście do angażowania córek we współprace reklamowe na Instagramie. Prowadzący nawiązał do wcześnie rozpoczętej kariery Kaczorowskiej i zażartował, że za jakieś 2 lata może posłać starszą córkę, Emilkę, do pracy. 

Poniekąd trochę pracuje. One zaczynają zarabiać na swoją przyszłość - skomentowała Kaczorowska.

Przyznała też, że świadomie angażuje córki do reklam, mimo iż niektórzy mogą to źle odbierać.

No niestety tak to jest interpretowane. Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach – tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie.

Przeczytaj też: Jak pracować z domu, gdy są w nim dzieci?

Instagram nowym miejscem pracy celebrytów

Od lat media społecznościowe były kanałem dla znanych osób do utrzymywania się na fali. Ten trend osiągnął absolutny rozkwit w czasach pandemii i teraz jest kontynuowany. Osobowości medialne zarabiają na Instagramie pokazując treści sponsorowane przez reklamodawców. Część z nich angażuje w to dzieci - jak Agnieszka Kaczorowska - inni tego unikają.