Agnieszka Kaczorowska wyprawiła 3. urodziny córeczce. Mała Emilka sama wybrała motyw przewodni przyjęcia

2022-07-28 9:27

Starsza córka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli właśnie skończyła 3 lata. Rodzice urządzili jej bajeczne przyjęcie, którego motyw wymyśliła sama jubilatka. Piękną relacją z uroczystości para podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła 3. urodziny córeczce
Autor: Instagram/ @agakaczor Agnieszka Kaczorowska wyprawiła 3. urodziny córeczce

Aktorka i jej mąż wyprawili córeczce bajkowe przyjęcie, którego motywem przewodnim był ocean.

- Kiedy zapytałam ją jaką chciałaby mieć imprezkę urodzinową, to zaczęła mówić głównie o krabach, a potem też o żółwiach, ośmiornicach i meduzach. No to zaprosiliśmy wszystkich jej gości do świata oceanu… - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Przeczytaj także: Tak Lewandowscy świętowali urodziny córek. Urządzili im przyjęcie jak z bajki...

Bajeczny tort z mieszkańcami oceanu

Kilka ujęć z przyjęcia małej Emilki aktorka umieściła w krótkim filmiku. Widać na nim, że przyjęcie zostało dopięte na ostatni guzik. W dekoracjach przewijały się oczywiście motywy morza i oceanu wraz z ich mieszkańcami: kolorowymi rybkami, krabami, meduzami, skorupiakami, ośmiornicami. W podobnym tonie wykonany został także słodki stół oraz piękny dwuwarstwowy tort, który robił ogromne wrażenie.

Najmłodsi uczestnicy przyjęcia mięli zapewnione różne atrakcje pod okiem profesjonalnych animatorów. Na załączonym filmiku widać, jak dzieci odkrywają morskie motywy w wydrapywankach, malują w kolorowankach XXL i uczestniczą w eksperymentach fizycznych. Widać, że przyjęcie się udało.

Przeczytaj: Szykujesz urodziny dziecka? Oto pomysły na konkursy i zabawy

Uśmiech na twarzy małej Emi

Aktorka na koniec podzieliła się refleksją z całego dnia.

- Była rodzina, przyjaciele, koleżeństwo z przedszkola…i mnóstwo atrakcji. Gdy chciałam się dowiedzieć jak jej się podobało… to z podekscytowaniem i iskierkami w oczach odpowiedziała przed snem: „byli wszyscy!”- napisała.

Dołączyła także piękne życzenia dla małej Emi. - Życzę nam i jej całym sercem, aby zawsze byli obok niej ludzie, którzy ją kochają i których ona kocha – napisała wzruszona.

Pod postem aktorki od razu pojawiła się lawina życzeń pod adresem małej jubilatki. Nie zabrakło też komplementów pod adresem rodziców, którzy dołożyli tak wiele starań, by przyjęcie urodzinowe córki było spełnieniem jej marzenia.

„Piękne przyjęcie, ale to, co mnie najbardziej cieszy to to, że zwracacie uwagę na emocje i odczucia tego małego szkraba to procentuje już teraz, ale będzie też na przyszłość” – napisała jedna z obserwatorek.