Rzeźniczakowie ujawnili płeć dziecka. Byli równie zaskoczeni jak goście

2023-09-25 10:07

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak zostaną rodzicami. Para długo nie potwierdzała oficjalnie informacji o ciąży, a teraz nie tylko przyznała, że wkrótce ich rodzina się powiększy, ale i zdradziła płeć dziecka.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak spodziewają się dziecka
Autor: Getty Images Para zdradziła płeć dziecka.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak spodziewają się narodzin pierwszego potomka. Para jest razem od dwóch lat, ale ma już za sobą bardzo trudne chwile. Paulina straciła pierwszą ciążę. Teraz żona piłkarza jest w kolejnej ciąży, tym razem na szczęście zdrowej i bezpiecznej, i oczekuje powiększenia rodziny.

Czy można wybrać płeć dziecka?

Rzeźniczakowie zostaną rodzicami

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak zostaną rodzicami. Para przyznała oficjalnie, że czeka na maluszka i nie kryje radości wywołanej faktem, że w ich rodzinie pojawi się nowa, maleńka istota. Teraz zdradzili w internecie płeć dziecka. Zrobili to, jak na celebrytów przystało, w całkiem oryginalny sposób.

Jakub Rzeźniczak będzie miał córkę

Para udostępniła na Instagramie film z baby shower. Widać na nim, jak stoją razem w ogrodzie, który jest przepięknie udekorowany na tę okazję. Piłkarz trzyma w rękach piłkę, a żona patrzy na niego wyczekująco. W pewnym momencie podrzuca piłkę i kopie ją, a z tej wylatuje mnóstwo różowego dymu. W ten oryginalny i uroczy sposób Jakub Rzeźniczak podzielił się informacją, że para spodziewa się narodzin córeczki.

Rzeźniczakowie równie zaskoczeni jak internauci

Internautów zachwyciła nie tylko informacja o płci dziecka, ale i sposób, w jaki para postanowiła o niej poinformować. "Płacze znowu!!! Kubo i Paulino cieszę się bardzo!! Zasługujecie na szczęście i wszystko, co dobre. Jeden aniołek u góry na pewno będzie pilnował swojej siostrzyczki" - pisali pod filmem.

Para nie wiedziała, jakiej płci będzie ich dziecko! Tylko osoba, która przygotowała całą inscenizację, znała płeć. To dlatego zarówno Paulina, jak i Jakub, są bardzo zaskoczeni i rozemocjonowani po kopnięciu piłki. Gdy internauci zaczęli pytać, czy to była niespodzianka, żona piłkarza odpowiedziała twierdząco. 

"Oboje nie wiedzieliśmy, tylko Paulina, która odpowiadała za organizację, znała płeć" - przyznała Paulina Nowicka.

Gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania. 

Czytaj: Baby boom w 2023 roku. Te mamy spodziewają się dziecka