Synek Magdaleny Stępień nie wraca do Polski. Jego tata ujawnił wyniki badań

2022-07-22 14:43

Magdalena Stępień ostatnio nie udziela się w mediach społecznościowych. Fani zastanawiali się, czy nadal jest w Izraelu, gdzie leczy synka, i jak czuje się mały Oliwier. Teraz głos zabrał jego tata, który ujawnił wyniki badań chłopca.

Synek Magdaleny Stępień nie wraca do Polski. Jego tata ujawnił wyniki badań
Autor: screen instagram @jakubrzezniczak25/@magdalena___stepien Synek Magdaleny Stępień nie wraca do Polski. Jego tata ujawnił wyniki badań

Jakub Rzeźniczak w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego powiedział, że wyniki badań synka nie są najlepsze. Przypomnijmy, że mały Oliwier ma guza wątroby i jest leczony w szpitalu w Izraelu. Z dzieckiem jest Magdalena Stępień, była partnerka Rzeźniczaka. 

Oliwier zostanie na razie w Izraelu

Jak przyznał piłkarz, kontaktował się w sprawie syna z najlepszymi klinikami specjalizującymi się w leczeniu nowotworów wątroby u dzieci, ale zaoferowali mu identyczne leczenie, jak w Izraelu. Nie zdecydował się więc na zmianę szpitala, ale wolałby, żeby chłopiec wrócił do Polski. Mógłby go wtedy widywać. 

"Byłem w Izraelu, niestety, kontakt mam utrudniony. Namawiam mamę Oliwiera na powrót do Polski, ale bezskutecznie - powiedział Rzeźniczak w wywiadzie.

CzytajMagdalena Stępień przekazała nowe informacje o leczeniu Oliwierka: "Operacja jest niemożliwa"

Półroczny synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest poważnie chory

Magdalena Stępień milczy w sprawie syna

Magdalena Stępień od dawna nie wypowiada sie na temat choroby dziecka.  Z jej wcześniejszych wpisów w mediach społecznościowych wynika, że nie chce wracać do kraju, bo pokłada wielkie nadzieje w izraelskich lekarzach. U chłopca pojawiły się przerzuty, ale dzięki chemii zmiany się nie powiększają.

Stępień przyznała również, że chce utrzymywać dobre relacje z Rzeźniczakiem ze względu na chorobę synka.

"Pracujemy nad naszymi relacjami, nasze dziecko jest dla nas najważniejsze. Jego dobro jest ponad wszystko. Jesteśmy w stałym kontakcie. Kuba zadeklarował również, ze się zaangażuje w leczenie Olisia. Cieszy mnie to, że potrafiliśmy wznieść się ponad sprawy, które nas dzielą i skupić się na tym co naprawdę ważne”, napisała Magdalena Stępień kilka tygodni temu.

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza