Półroczny synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest poważnie chory

2022-01-21 12:25

Wczoraj wieczorem Magdalena Stępień podzieliła się na Instagramie bardzo smutną wiadomością. U jej 6-miesięcznego synka Oliwiera lekarze zdiagnozowali nowotwór. Chłopca czeka leczenie onkologiczne. Choć jego rodzice nie są już razem, zapowiadają, że wspólnie staną do walki z tą straszną chorobą.

Półroczny synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień jest poważnie chory
Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS / instagram @magdalena___stepien/kolaż mjakmama24.pl Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zachorował na nowotwór wątroby.

Magdalena Stępień gwiazda programu Top Model i Jakub Rzeźniczak piłkarz Wisły Płock pół roku temu zostali rodzicami małego Oliwiera. Niestety para rozstała się w atmosferze skandalu tuż przed pojawieniem się syna na świecie i nie żyła w ostatnim czasie w dobrych relacjach. Teraz w obliczu ciężkiej choroby swojego dziecka zapowiada, że będzie razem walczyć o zdrowie i życie swojego synka. Apeluje też do wszystkich o emocjonalne wsparcie i modlitwę.

Przeczytaj także: Moje dziecko jest śmiertelnie chore. Nie umiem sobie z tym poradzić [RADY PSYCHOONKOLOGA]

Jakie są objawy nowotworów w obrębie jamy brzusznej?

Magdalena Stępień poinformowała o nowotworze swojego synka

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla Magdaleny Stępień. Modelka nie mogła pogodzić się z tym, że została samotną mamą. Jakub Rzeźniczak jeszcze przed porodem syna zdecydował o rozstaniu z nią. Gwiazda zniknęła całkowicie z mediów społecznościowych. Wczoraj jednak opublikowała przykrą wiadomość na swoim profilu na Instagramie. Wpis zaczęła takimi słowami:

Kochani…Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka.Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwórbardzo rzadko występujący guz wątroby.

Dalej wyjaśniła, jakie leczenie czeka jej synka:

Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem.

Na koniec poprosiła fanów o modlitwę:

Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud.

Pod postem modelki posypały się setki odpowiedzi z głosami wsparcia i otuchy.

Przeczytaj: Rak wątroby: przyczyny, objawy, leczenie

Jakub Rzeźniczaka zapowiada „Pokonamy tę straszną chorobę razem" 

Również tata Oliwiera odniósł się na swoim profilu do całej sytuacji. Opublikował zdjęcie synka i zadeklarował wspólną walkę o jego zdrowie:

Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii.

My życzymy dużo siły, wytrwałości i nadziei. Wierzymy, że za kilka miesięcy to będzie tylko złe wspomnienie.

Przeczytaj: Chore dziecko. Pobyt dziecka w szpitalu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza