Szukasz Swojaka dla dziecka - mamy 2 dobre wiadomości!

2021-11-26 9:36
Gang Swojaków
Autor: Jeronimo Martins Polska

Swojaki z Biedronki to pod koniec akcji poszukiwany towar - brakuje ich w sklepach, a dzieci niecierpliwie czekają na zabawki, na które mozolnie zbierały naklejki. Dla poszukujących mamy aż dwie dobre wiadomości.

Gdzie są Swojaki z Biedronki? To pytanie pojawia się na forach mam w internecie. Rodziny, które zebrały naklejki w akcji szukają sklepów, w których są jeszcze zabawki, a pod koniec akcji wiekszość z nich jest trudno dostępna.

Mamy donosiły, że pracownicy sklepów pytani o dostępność Swojaków odsyłali je do centrali sieci sklepów. Niektórzy podpowiadali, że można wysłać tam prośbę, o przesłanie wybranych zabawek do konkretnego sklepu. Postanowiliśmy zapytać czy to prawda, bo skoordynowanie takich pojedynczych zamówień byłoby trudne.

Jakie zabawki są bezpieczne dla dziecka

Swojaki z Biedronki - do kiedy akcja?

Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka odpowiedziało, że Swojaki są dostępne wyłącznie w sklepach. Jednak przekazało nam dobrą wiadomość.

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym nie udało się jeszcze wymienić zebranych naklejek na maskotkę jednego z bohaterów Gangu Swojaków, sieć Biedronka postanowiła przedłużyć termin odbioru pluszaków i książek do soboty 4 grudnia bieżącego roku." - a więc będzie kilka dodatkowych dni na poszukiwania.

Swojaki za darmo - za ile punktów?

"Dodatkowo od poniedziałku 29 listopada klienci mogą odebrać za darmo wszystkie maskotki już za 60 zebranych naklejek." - przekazało mjakmama.pl biuro prasowe sklepu, czyli za ilość, która pozwalała odebrać za darmo tylko najmniejsze "Zagrożone Swojaki" 

Swojaki - gdzie dostać?

Możliwe, że zabawki pojawią się jeszcze nawet w sklepach, w których obecnie ich nie ma. "Zaplanowane zostały dostawy maskotek do sklepów i regularnie uzupełniane są ich zapasy. Przypominamy jednak, w związku z ogromną popularnością akcji, niektórych pluszaków nie ma już w sklepach." - wyjaśniło biuro prasowe sklepu.

Na fanpage'u Biedronki 25.22.2021 pojawiła się bardziej szczegółowa informacja, których zabawek już nie ma: "Informujemy, że Swojaki: Wilk, Morświn, Żubr, Sóweczka, Jeż oraz Ryś cieszyły się ogromną popularnością, stąd ich niedostępność w naszych sklepach. Niestety nie planujemy już dostaw tych maskotek. Dostępne są w naszych sklepach jedynie do wyczerpania zapasów. Zaplanowaliśmy natomiast dodatkowe dostawy maskotek: Bocian, Meduza, Raczek, Sikorka, Wiewiórka oraz Żółw, które niebawem powinny pojawić się na półkach."

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza