Tak Wojciech Szczęsny przywitał żonę i córkę w domu. „No i to rozumiem”

2024-07-11 11:01

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny 3 lipca powitali na świecie swoje drugie dziecko – córeczkę Noelię. Dziewczynka przyszła na świat w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Szczęśliwie szybko razem z mamą wyszła do domu, gdzie czekał na nią starszy brat i tata. Panowie przygotowali dziewczynom wyjątkowe powitanie.

Tak Wojciech Szczęsny przywitał żonę i córkę w domu. „No i to rozumiem”
Autor: instagram @marina_offcial Tak Wojciech Szczęsny przywitał żonę i córkę w domu. „No i to rozumiem”

Drugie dziecko Szczęsnych

Piosenkarka i piłkarz są parą od 2013 roku, w 2016 wzięli ślub. Dwa lata później zostali po raz pierwszy rodzicami – na świat przyszedł wówczas ich synek, Liam. O tym, że ich rodzina się powiększy, poinformowali w marcu. Zaś o tym, że tym razem będzie to córeczka, szczęśliwa mama powiedziała przy okazji przyjęcia baby shower. „It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę” – napisała na Instagramie.

Radosław Majdan o radach dotyczących wychowania jego syna

Od porodu minął już tydzień. Mama i córeczka zdążyły się już zadomowić w swoim domu. Kilka dni temu piosenkarka opublikowała na InstaStorys zdjęcie, jak odpoczywa z córeczką w ogrodzie, a mąż z synkiem gra w piłkę. Teraz wróciła w poście do dnia, w którym wróciła z Noelią do domu, pokazując zdjęcie powitania, jakie zgotował jej mąż i syn.

Wojciech Szczęsny przygotował wyjątkowe powitane dla żony i córki

„A tak nas przywitali w domu nasi chłopcy” – napisała wokalistka. Do posta zaś dodała urocze zdjęcie. Widzimy na nim piękną ściankę balonową z napisem „Witajcie Marina & Noelia”. Dla nowo narodzonej dziewczynki tata i brat przygotował piękny kosz Mojżesza na drewnianym stelażu. Widać, że dziewczynka szybko się w nim zadomowiła. Na zdjęciu słodko śpi w swoim nowym posłaniu.

Pod wpisem znów pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów od obserwatorów, a także wielu znanych osób.

„No i to rozumiem” – napisała żartobliwie Zofia Zborowska.

„Gratki, cudownie” – dodała Natalia Siwiec.

„Chłopaki się naprawdę mega postarali” – zauważyła z kolei jedna z obserwatorek.

Te gwiazdy urodziły w pierwszej połowie 2024 roku! Lista jest naprawdę długa!