Marina Łuczenko zdradziła płeć dziecka. Ujawniła ją podczas bajkowej imprezy

2024-05-23 13:31

O tym, że Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spodziewają się dziecka, wiadomo mniej więcej od połowy marca. Ciąża to dla małżeństwa wyjątkowo piękne chwile, zwłaszczazwłaszcza że droga do posiadania drugiego dziecka była dla nich niezwykle trudna z uwagi na chorobę. Dziś wiadomo już, że oczekują córeczki.

Marina pokazała zdjęcia z baby shower.
Autor: Instagram @marina_official Marina pokazała zdjęcia z baby shower.

Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę

- napisała na swoim profilu instagramowym piosenkarka, publikując jednocześnie masę zdjęć ze swojego baby shower.

Łuczenko i Szczęsny, którzy dopiero co obchodzili 8. rocznicę ślubu są już rodzicami niespełna 6-letniego Liama. Obydwoje nie ukrywali, że wieść o córce byłaby dla nich bardzo radosna.

"To macie komplet" - napisała w jednym z komentarzy pod postem Łuczenko Paulina Krupińska.

Marina Łuczenko-Szczęsna mówi o obawach przed związkiem z Wojciechem Szczęsnym: „Myślałam, że coś mu się stało z głową, jakiś wariat”

Baby shower Mariny Łuczenko

Impreza gwiazdy była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Marina, jako przyszła mama dziewczynki była cała ubrana na różowo. Miała na sobie długą, obcisłą sukienkę. Jej goście z kolei wystąpili w bieli.

Wieść o płci dziecka, którego spodziewa się Marina Łuczenko pojawiła się z kolei "na niebie" w postaci kolorowej chmury, w tym przypadku różowej. Brzmi pięknie, prawda? Jeszcze lepiej to wszystko wygląda na zdjęciach.

Trudna droga do drugiej ciąży

Druga ciąża cieszy Szczęsnych jeszcze bardziej, ze względu na drogę, jaką przebyli przed zobaczeniem dwóch upragnionych kresek na teście ciążowym. Wcześniej ich rodzicielskie plany pokrzyżowała choroba nowotworowa Mariny.

- To było na początku zeszłego roku. Poszłam do lekarza, bo chciałam przygotować się do kolejnej ciąży. Usłyszałam, że mam nowotwór na jajniku. Nie było wiadomo, czy to jest rak, czy nie. Ale gdy słyszysz "nowotwór" w młodym wieku, to jest to po prostu cios w serce - zdradziła piosenkarka w jednym z wywiadów półtora roku temu.

Teraz, gdy piosenkarka jest już w zaawansowanej ciąży, te trudne chwile to na szczęście tylko historia. Cała rodzina oczekuje na małą dziewczynkę. Wieść o rodzeństwie ucieszyła też Liama, który, jak twierdziła jego znana mama w jednym z wywiadów "prosił o rodzeństwo od zawsze".

Zobacz: „Początki były bardzo trudne” Marina opowiada o drugiej ciąży