Ten taniec weselny robi furorę w sieci. Tata wszedł w buty pana młodego i skradł show

2024-02-29 16:49

Martyna i Marcin - tancerze prowadzący na Instagramie profil @piotrovscy - podzielili się uroczym filmikiem ze swojego wesela. Pokazali na nim taniec niespodziankę panny młodej z jej tatą. Nikt z gości nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale najbardziej zaskoczona była mama panny młodej.

Ten taniec weselny robi furrorę w sieci. Tata wszedł w buty pana młodego i skradł show
Autor: Instagram @piotrovscy Ten taniec weselny robi furrorę w sieci. Tata wszedł w buty pana młodego i skradł show

Martyna i Marcin postanowili przygotować dla gości weselnych nietuzinkową rozrywkę. Zaaranżowali niby wspólny taniec, w pewnym jednak momencie do akcji wkroczył tata panny młodej. W poście na Instagramie opisują kulisy całego przedsięwzięcia, totalne zaskoczenie mamy panny młodej - i dzielą się uroczym nagraniem.

Sanah pokazała swoje wesele!

Taniec niespodzianka panny młodej i jej taty

„Jak tata odebrał telefon z pytaniem: „Tato, a chciałbyś ze mną zatańczyć na weselu?”, to nie zastanawiał się ani sekundy. W dodatku sam wybrał piosenkę” – zdradza Martyna.

Utwór, jaki wybrał to znana melodia z filmu „Mission: Impossible”.

„Taniec z tatą zrobiliśmy w formie niespodzianki, nie wiedziała o tym ani moja mama, ani rodzice Marcinka, ani rodzeństwo, NO NIKT. Zostało w tajemnicy. A mama pierwsze co powiedziała, jak zobaczyła tatę wbiegającego na parkiet: „Co ten Irek?” - dodała.

Trzeba przyznać, że dystans jakim wykazał się tata panny młodej jest godny podziwu. Sam zresztą pomysł również nie należy do tuzinkowych i był świetną rozrywką dla gości weselnych. Internauci również docenili pomysłowość córki i taty. „Tata ma poczucie rytmu i humoru”, „Świetni jesteście, gratulacje i cudownego życia tanecznym krokiem”, „Pomysłowo, kreatywnie. No i w końcu wesele bez walca”, „Cudownie - wszystkiego najlepszego dla państwa młodych no i cudownego taty” – pisali.

Byli jednak też tacy, którym pomysł się nie spodobał. „Przerost formy nad treścią”, „Osobiście uważam, że pierwszy taniec należy do pary młodej”, „No do tańca to daleko”, „Ciary żenady. Niczym teatrzyk w zerówce” – zawyrokowali.

A wy co o tym pomyśle myślicie?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza