Ten tata swoim poczuciem humoru rozbił bank. Gorzej z babcią, która była bliska zawału

2023-03-02 16:36

Ta babcia przeżyła chwilę, gdy zauważyła swoją wnuczkę w „niebezpieczeństwie”. Jak za chwilę się okazało, był to tylko żart taty dziewczynki. „Właśnie odebrałeś jej 2 lata życia ze stresu” – zauważył internauta.

Ten tata swoim poczuciem humoru rozbił bank. Gorzej z babcią, która była bliska ataku serca
Autor: Instagram/@amarenaeventos Ten tata swoim poczuciem humoru rozbił bank. Gorzej z babcią, która była bliska ataku serca

Na instagramowym profilu @amarenaeventos opublikowano zabawne nagranie, które przedstawia przygotowania do imprezy rodzinnej. Widać na nim babcię, która jest w trackie strojenia domu przed przyjęciem. Kobieta stoi na drabinie i zawiesza girlandę przy suficie. Nagle jej oczom ukazuje się obraz, który podnosi jej poziom stresu do granic możliwości.

Babcia wystawiona na próbę

W drzwiach schowka pod schodami zaczyna lecieć do góry jej kilkumiesięczna wnusia, która do swojego ubranka przyczepionych ma kilkanaście kolorowych baloników wypełnionych helem. Kobieta od razu rzuca się, by złapać wnuczkę, nim ta pofrunie do sufitu.

W tym momencie wyskakuje zza drzwi rozbawiony tata dziewczynki, który przez cały ten czas nie wypuszczał jej z rąk. W czasie gdy on ma ubaw, z babci schodzi ogromne napięcie. Kobieta w geście ulgi łapie się za klatkę piersiową.

„Kiedy zostawiasz dzieci z tatą, nagle stają się bohaterami”

Kawał taty niezwykle przypadł do gustu internautom. Rozbawieni zauważyli, że tylko ojcowie są w stanie takie rzeczy wymyślać ze swoimi dziećmi.

„Kiedy zostawiasz dzieci z tatą, nagle stają się bohaterami” - śmiali się.

Byli jednak tacy, co bardzo współczuli babci dziewczynki.

„Właśnie odebrałeś jej 2 lata życia ze stresu” - pisali.

Podziwiali też samą dziewczynkę za opanowanie.

"Wygląda jak oaza spokoju" - podkreślali.