Twoje dziecko uwielbia bawić się figurkami bajkowych bohaterów? Oto nowe zabawki, które pokocha

2022-09-26 12:41

Maluchy wprost uwielbiają zabawki z dobrze znanych im kreskówek, dzięki którym mogą wielokrotnie powracać do magicznego świata ich ulubionych postaci. Nowe interaktywne zestawy od Fisher-Price pozwolą im przenieść się do świata znanego im z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz”, by przeżywać w nim własne niesamowite przygody.

Twoje dziecko uwielbia bawić się figurkami bajkowych bohaterów? Oto nowe zabawki, które pokocha
Autor: materiały prasowe Twoje dziecko uwielbia bawić się figurkami bajkowych bohaterów? Oto nowe zabawki, które pokocha

Animowany serial Gus. Mały – wielki rycerz opowiada losy małego chłopca żyjącego w Królestwie Karamel, który musi sprostać bardzo dużym problemom. Pomimo tego, że Gus to rycerz w rozmiarze pinezki to żadna przygoda nie jest mu straszna.

Gus. Mały – wielki rycerz

Gus udowadnia wszystkim, że odważne serce może pokonać wszystko. „Pomoce rycerza to nie jego mięśnie, lecz jego odwaga i serce!” nuci z ekranu mały bohater. Serial podkreśla istotę takich wartości jak dobro, przyjaźń, współpraca czy odwaga.

Mali fani z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy i przeżywania przygód z mówiącą figurką Gusa wyposażoną w podświetlany, „elektryczny” miecz, ubraną w charakterystyczną niebieską zbroję i hełm. Figurka ma ponad 20 cm wysokości a jej ramiona i nogi są ruchome, czyniąc zabawę bardziej realistyczną!

Po naciśnięciu sprzączki pasa rycerza, maluch usłyszy jeden z 20 różnych dźwięków bądź wypowiedzi z bajki a także, zobaczy niesamowite światełka podświetlające miecz rycerza.

Gus
Autor: materiały prasowe

Zamkowe zestawy dla najmłodszych

Jednym z głównych miejsc, w którym rozgrywa się akcja serialu „Gus. Mały – wielki rycerz” jest zamek królewski. Z zabawkowym zestawem zamkowym, maluchy mogą wymyślać pełne akcji opowieści i pomóc Gusowi oraz jego przyjaciołom bronić królestwa przed najeźdźcami.

Ten pełen akcji zestaw ma m.in. ukryte wejście w wieży, pułapkę na przeciwników i katapultę, z której można wystrzelić pocisk! W zestawie oprócz zamku znajdziemy figurki Gusa i Tylera, kucyka na kółkach, figurkę rycerza oraz 1 dysk. Dobrze znane postacie oraz mnóstwo interaktywnych funkcji zestawu zapewnią dzieciom mnóstwo okazji do kreatywnej zabawy.

Żadna wspaniała historia nie jest kompletna bez antybohatera. Nie inaczej jest w przypadku Gusa, który mierzy się w serialu ze złowrogim Mroczkiem. Teraz z zestawem „Smok + Rycerska katapulta” dzieci mogą odtwarzać swoje ulubione potyczki głównego bohatera z jego przeciwnikiem.

Mroczek może dosiąść swojego wiernego smoka, który posiada otwieraną paszczę umożliwiającą mu… zjadanie małych figurek rycerzy! W zestawie znajdziemy też zabawkową katapultę i 2 minifigurki rycerzy do wystrzeliwania.

Zabawa i rozwój

Bajki mają magiczną moc przenoszenia dzieci w odległe krainy, w których fantastyczni bohaterowie stawiają czoła różnym przeciwnościom losu, tym samym edukując maluchy na temat wartości, postaw moralnych czy odróżniania dobra od zła. To także dzięki bajkom u dzieci utrwalane jest znaczenie pojęć takich jak miłość, przyjaźń czy empatia.

Odtwarzanie przygód i ulubionych scen z zabawkami z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz” to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni u dziecka. Każda z zabawek sprawdzi się świetnie z osobna, ale także jako element większego zestawu.

Podaruj maluchowi możliwość odkrywania świata rycerzy i przygód z zabawkami z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz”. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.

Nasi Partnerzy polecają