Ubrania i zabawki z kultowymi bohaterami bajek w Pepco. Ceny zaczynają się od 7 złotych

2024-07-10 11:18

Już od 11 lipca w sieci sklepów Pepco pojawi się seria ubranek, zabawek i akcesoriów domowych z bohaterami bajek Disneya. W ofercie będą między innymi: letnie koszulki i sukienki, szorty, leginsy, poduszki, koce, piżamy w naprawdę korzystnych cenach.

Ubrania i zabawki z kultowymi bohaterami bajek w Pepco. Ceny zaczynają się od 7 złotych
Autor: materiały prasowe Ubrania i zabawki z kultowymi bohaterami bajek w Pepco. Ceny zaczynają się od 7 złotych

To będzie nie lada gratka dla wszystkich małych fanów i fanek filmu "Król Lew". Sklepowe póki zdominują kolory: żółty i zielony i to nie tylko na dziale z ubraniami, ale także zabawkowym i z akcesoriami domowymi. Wszystkie produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach od 7 do 40 zł. Z pewnością wiele z nich sprzeda się już w pierwszym dniu promocji, zatem nie przegapcie tej okazji.

Jak chronić dzieci przed promieniowaniem UV? Plac Zabaw odc. 11

Ubranka i zabawki z bohaterami „Króla Lwa” w Pepco

W ofercie będą między innymi bawełniane koszulki i szoty zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek w cenie po 12 zł. Wizytowa sukienka z tiulowym dołem za 30 zł, bielizna z nadrukiem (12 zł za komplet) czy bawełniana piżama w cenie 20 zł.

Najmłodszych niewątpliwie ucieszą też zabawki z ulubionymi bohaterami. W ofercie Pepco znajdą się bowiem mozaiki kreatywne z Królem Lwem (7 zł), obrazki z numerkami do malowania farbami (10 zł) , notes w pluszowej oprawie (20 zł) czy zestaw kredek w bajkowej tubie (10 zł).

Akcesoria do domu z motywem „Króla Lwa”

W ofercie znajdziecie też akcesoria do domu oraz te, które mogą przydać się w podróży z dzieckiem. Mowa o zegarze ściennym w bardzo okazyjnej cenie 15 złotych, dużym pudle na zabawki (40 zł), pluszowej poduszce z wizerunkiem Simby (30 zł) czy milutkim kocyku, który otuli malucha w zimniejsze wieczory (35 zł) lub w trakcie nocnej jazdy samochodem.

Twoje dziecko nie lubi się smarować kremem? Te kostiumy będą zbawieniem

Dubbingował dziecięcych ulubieńców. Jak dobrze pamiętasz wybitne wcielenia Jerzego Stuhra?

Pytanie 1 z 9
Które z tych cytatów powiedział Jerzy Stuhr jako Osioł w "Shreku"