Wybierz jeden z numerków i poznaj prawdę o sobie. Kim naprawdę jesteś?

2023-09-03 8:56

Test psychologiczny Pipa Wilsona pozwala dowiedzieć się, jaką jesteśmy osobą. Wybierz jedną z 21 postaci przedstawionych na obrazku i sprawdź, co ten wybór o tobie mówi.

Wybierz postać i dowiedz się, kim jesteś
Autor: One World Wonder and Joy/Facebook Test Pipa Wilsona pozwala określić, jaką mamy osobowość

Test Pipa Wilsona cieszy się dużą popularnością w internecie. Nic dziwnego — jest prosty, oferuje fajną rozrywkę, ale i może wiele powiedzieć o nas samych. Na czym polega?

Poradnik Zdrowie: teorie osobowości

Instrukcja psychotestu Pipa Wilsona

Poniższy test przygotował psycholog Pip Wilson, który jest ekspertem od pracy z ludźmi, cierpiącymi na zaburzenia zachowania. Polega on na wybraniu jednej z 21 postaci na obrazku i sprawdzeniu, co ten wybór oznacza. Każda z postaci przedstawia inny stan emocjonalny, dlatego nasz wybór może nam wiele powiedzieć zarówno o naszej osobowości, jak i potrzebach emocjonalnych.

Którą postacią jesteś?

To, jaką wybierzemy postać, może wiele oznaczać. Ważne, by dokonać wyboru w sposób intuicyjny i nie analizować, co robią poszczególne ludziki na obrazku. Wybór numerka powinien nam zająć kilka sekund, bez dopuszczania umysłu do przeprowadzenia analizy obrazka.

Numer 1, 3, 6, 7, 9 lub 20

Osoba, która wybrała powyższe numerki, kieruje się w życiu odwagą. Śmiało kroczy przed siebie, potrafi rzucić się w nieznane i nie martwi się o to, co wydarzy się później. Jest pewna swoich umiejętności i wie, że da sobie radę w każdej sytuacji. Jeśli wybrałeś te numery, możesz śmiało realizować swoje pragnienia! Lubisz, gdy inni oddają ci stery dowodzenia, dobrze czujesz się w sytuacjach, w których musisz się wykazać odpowiedzialnością.

Numer 2, 11, 12, 18 lub 19

Powyższe numery świadczą, że jesteś osobą empatyczną i emocjonalną, o dużej wrażliwości. Potrafisz wyciągnąć do innych pomocną dłoń, dobrze słuchasz i wiesz, kiedy powiedzieć coś wspierającego, a kiedy lepiej milczeć. Z tego względu ludzie do ciebie lgną, zwierzają ci się ze swoich problemów i mają do ciebie zaufanie. Gratulacje, na pewno masz w swoim otoczeniu przyjaciół na dobre i na złe.

Numer 4, 10 i 15

Jesteś osobą optymistycznie nastawioną do życia. Nie wychodzisz przed szereg, ale i nie boisz się codzienności. Wiesz, że sobie poradzisz, ale nie masz pragnień zawojowania świata i zostania liderem. Jesteś dobrym pracownikiem, rzetelnie wykonującym swoje obowiązki.

Numer 5 lub 8

Jesteś nieśmiały, zamknięty na nowe doznania. Źle się czujesz w towarzystwie, którego nie znasz i w sytuacjach, które zmuszają cię do wyjścia ze strefy komfortu. Z tego powodu jesteś postrzegana raczej jako osoba zamknięta.

Numer 13 lub 21

Zmiany cię przerażają. Lubisz to, co znasz, bo daje ci to poczucie bezpieczeństwa. Boisz się tego, co nieznane, co czasem sprawia, że rezygnujesz z szans, które stawia na twojej drodze życie. Gdybyś otworzył się na świat choć w części, zobaczyłbyś, że nie jest on taki straszny, jak ci się wydaje.

Numer 16 i 17

Nie lubisz pomagać innym i wcale tego nie ukrywasz. Jesteś w momencie życia, w którym skupiasz się na swojej osobie, swoim rozwoju lub dobrobycie. Nie masz siły lub ochoty, by stanowić wsparcie dla innych osób.

Czytaj: Co widzisz jako pierwsze? Ten test wiele mówi o twojej osobowości

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza