Wybierz najlepsze produkty dla mam i dzieci w kategorii Design w konkursie Złoty Brzuszek

2017-11-10 10:13

Złoty Brzuszek 2017 to plebiscyt organizowany przez miesięcznik "M jak Mama", którego celem jest wybór najlepszych produktów dla mam i dzieci. Obecnie wybieramy najlepsze produkty w kategorii Design. Sprawdźcie, jakie produkty w niej znajdziecie i wybierzcie najlepszy z nich!

Kolaż Design
Autor: mjakmama.pl

 

Złoty Brzuszek 2017 to już dziewiąta edycja plebiscytu organizowanego przez miesięcznik "M jak Mama". Wspólnie wybieramy najlepsze produkty dla mam i dzieci w sześciu kategoriach: Mądre i edukacyjne, Pyszne i zdrowe, Sprytny gadżet, W dobrej cenie, Eko, Design. Partnerami konkursu są Dada oraz Sylveco.

Tytuł laureata plebiscytu Złoty Brzuszek 2017 będzie przyznany produktom, na które zostanie oddana największa liczba głosów w każdej z sześciu kategorii. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na www.zlotybrzuszek.pl oraz w miesięczniku „M jak Mama” (wydanie numer 2/2018 r.).

 

Do 6 grudnia możecie oddać głos na najlepszy produkt w kategorii Design. Kapituła konkursu nominowała dwanaście produktów, które będą ubiegać się o tytuł Złotego Brzuszka.

Są to:

W tym roku po raz pierwszy w kapitule konkursu zasiadły znane mamy: Katarzyna Cichopek – mam dwójki dzieci, Monika Mrozowska – mama trojga dzieci, Małgorzata Socha – mama dwóch córeczek, Katarzyna Zielińska – mająca synka mama w ciąży. Kapitułę zasilają również znana dietetyczka i pasjonatki zdrowego stylu życia: Katarzyna Błażejewska–Stuhr - mama dwóch synków, a także ekspertki wspierające plebiscyt swoją fachową wiedzą: Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna "M jak Mieszkanie" i Urzadzamy.pl, Monika Jodłowska – położna i doradca laktacyjny, Anna Kasprzycka – trenerka Family Lab, Agnieszka Kurczuk-Powolny – ginekolog / położnik, Anna Małek – wydawca "M jak Mama", Anna Osiecka – dietetyk, Marcelina Plichta – businesswoman, współwłaścicielka Muppetshop, Katarzyna Raczek-Pakuła – pediatra i międzynarodowy konsultant laktacyjny oraz Maria Rotkiel – psycholog i terapeutka, często występująca jako ekspertka m.in. w programach telewizyjnych.

Więcej na stronie Złotybrzuszek.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza