Wyjątkowe komunie u celebrytów. Zobacz, jak świętowali Hyży, Kurdej-Szatan i Moro

2022-05-24 15:50
Wyjątkowe komunie celebrytów
Autor: Getty images/screen instagram @majahyzy Zobacz, jak świętowali Hyży, Kuredj Szatan i Moro

Okres komunijny w pełni, instagram i facebook wypełniły zdjęcia ośmiolatków w albach i wiankach. Swoje dzieci do Komunii posłali również celebryci. Ich przyjęcia komunijne jednych zachwycają, w innych budzą niesmak. Czy trend, według którego Komunia ma być przeżyciem duchowym, a nie materialnym, dotyczy tylko zwykłych śmiertelników?

Czy komunia jako przeżycie duchowe to trend obowiązujący w świecie celebrytów? Okazuje się, że oni również mają różne podejście do tej kwestii. W ostatnich tygodniach przyjecie pierwszej komunii przez dzieci świętowało kilka gwiazd. Jak wyglądały ich uroczystości pierwszokomunijne?

Joanna Moro - rodzinnie i radośnie

Jak Wy odbieracie ten czas komunijny w dzisiejszych czasach? - takie pytanie zadała swoim fankom Joanna Moro, która na instagramie pokazała zdjęcia z komunii swojego syna Jeremiego. Chłopiec, ubrany w tradycyjną albę pozuje do zdjęcia razem z rodzicami, bratem i kuzynami.

"... ogólnie szlag mnie trafia na te małe polskie wesela … jak Wy odbieracie ten czas komunijny w dzisiejszych czasach ? Wiem, że niestety często dochodzi później do porównań między dziećmi: kto ile gdzie i w ogóle..." - napisała aktorka.

Zdania fanów były podzielone: "Wielki przepych i gonitwa kto da więcej i jaki prezent dał… świat zmierza w złym kierunku" - odpisały jej jedna z nich. "Uważam, że to co robią inni to ich sprawa. Jeżeli chcą zrobić wesele, niech robią. Nie daje im na to kasy tylko organizują to za SWOJE zarobione pieniądze".

A jak przeżywała komunię syna Joanna Moro? Na zdjęciach widać, że było to rodzinne wydarzenie. Joanna Moro i jej mąż Mirosława Szpilewski mają jeszcze starszego o 2 lata syna Mikołaja i 3- letnią córeczkę Ewę, którzy towarzyszyli Jeremiemu podczas przyjęcia oraz kuzyni, czyli miedzy innymi siostrzeńcy aktorki na stałe mieszkający na Litwie.   

Czytaj również: Pierwsza komunia święta - jak zorganizować przyjęcie komunijne dla dziecka?

Eleganckie garniaki u Hyżych

Komunię swoich synów, bliźniaków Wiktora i Alexandra świętowała również Maja Hyży i jej były mąż, który obecnie jest w związku z prezenterką Agnieszka Hyży. Jak donoszą media w kościele na warszawskim Żoliborzu stawiła się cała patchworkowa rodzina chłopców: Maja z nowym partnerem Konradem Kozakiem, jego córka z poprzedniego związku oraz ich wspólna córeczka - Antosia. Grzegorz Hyży zabrał żonę Agnieszkę i jej córkę Martę.

W rozmowie z faktem Maja przyznała, że przygotowania do uroczystości ją wykończyły, zwłaszcza, że piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży. Ale "radość potomków wynagrodziła jej wszelkie trudy, a wielki dzień chłopców wraz z nimi świętowała cała rodzina".

Nie wiadomo, jak wygadało przyjecie komunijne chłopców, ale na pewno ich strój różnił się od typowych alb. Wiktor i Alexander mieli na sobie modne pastelowe garnitury w kratkę, które jak zauważyły internautki, kosztowały ok. 200 zł za komplet.

Na wolnym powietrzu u Szatanów

A jak obchodzono pierwszą komunię w rodzinie Szatanów? Aktorka, Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafął Szatan zorganizowali przyjecie na otwartym powietrzu - na zdjęciach z uroczystości dostrzec można piękny teren i białe eleganckie konstrukcje osłaniające stoły przed słońcem lub deszczem. Aktorka pokazała również piękny tort komunijny.

"To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu :) jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham" - napisała aktorka.

Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka: Jestem stworzona do bycia matką
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza