Najbogatszy człowiek świata powitał na świecie córkę. Jej imię już budzi kontrowersje

2022-03-11 13:52

Założyciel Tesli i piosenkarka Grimes zostali rodzicami. Nikt nie przebije oryginalości imienia ich dziecka. No może oprócz ich poprzedniego dziecka. Elon Musk i Grimes zostali bowiem rodzicami po raz drugi, choć jeszcze niedawno spekulowano o ich rozstaniu. Multimiliarder i kanadyjska piosenkarka zaskakują nie tylko tym, że wciąż są razem, ale przede wszystkim - imionami ich dzieci.

Elon Musk i Grimes
Autor: Shutterstock Nikt na świecie nie ma tak oryginalnego imienia jak ich dziecko

Gwiazdy lubią oryginalne imiona. Kilka lat temu świat drwił z Kim Kardashian, która nazwała córkę North. Łącząc to z nazwiskiem ojca dziewczynki - znanego rapera Kanye Westa, mała nazywa się w dosłownym tłumaczeniu Północny Zachód. 

Zabawnie, ale okazuje się, że gdy rodzicami zostaje piosenkarka i multimiliarder będący prekursorem kosmicznej turystyki, może być jeszcze... dziwniej. 

Spis treści

  1. Imiona nie do odczytania, a w zdrobieniu... pojedyncze litery?
  2. Kontrowersyjny związek
M jak mama - Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom

Imiona nie do odczytania, a w zdrobieniu... pojedyncze litery?

Nietuzinkowa para spotyka się od 2018 roku. Mają już na świecie synka o imieniu, uwaga, uwaga - X Æ A-XII. Rodzice jednak mówią do niego pieszczotliwie - "X". Ich drugie dziecko, córeczka, nie mogła więc odbiegać imieniem od rodzinnych standardów.

Zobacz też: Uważnie wybierz imię dla dziecka, bo może ono wpłynąć na jego wygląd. Jak?

Dziewczynka została nazwana jednak ciut "normalniej", bo Exa Dark Sideræl Musk. Rodzice zamierzają mówić do niej "Y".

Kontrowersyjny związek

Elon Musk to pochodzący z RPA multimiliarder. Jest założycielem przedsiębiorstwa Tesla Motors, właścicielem PayPal i Space X - amerykańskiego przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego. Od kilku lat miliarder jest w otwartym związku z 17 lat młodszą, kanadyjską piosenkarką Gimes. Jakiś czas temu, matka dzieci jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, udzieliła wywiadu, dla Vanity Fair. Tak w nim wypowiadała się o ich relacji:

(...) jesteśmy bardzo płynni. Mieszkamy w oddzielnych domach. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Cały czas się widujemy. Po prostu funkcjonujemy na własnych zasadach i nie oczekuję, że inni to zrozumieją. Nigdy nie było między nami lepiej. Po prostu potrzebujemy wolności.

Szczęśliwym rodzicom życzymy pociechy z X i Y.

Przeczytaj: Te imiona pasują do układu gwiazd - wybierz imię dla dziecka zgodnie z jego znakiem zodiaku