Zbliża się druga edycja SILESIA BAZAAR Kids vol. 2!

2016-04-15 16:09

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids oznaczają, że Katowice znów staną się centrum dziecięcej mody i dizajnu. Przeczytaj, jakie atrakcje czekają na ciebie i na twoją pociechę podczas targów mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids!

targi silesia
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids już 24 kwietnia w Katowicach.

Już 24 kwietnia 2016 targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids ponownie zawitają do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Strefie Kultury miasta Katowice. W ramach drugiej edycji rodzinnej imprezy organizatorzy przygotowali ponad 80 stoisk z dziecięcymi produktami prosto od polskich projektantów oraz szereg atrakcji dla najmłodszych.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Moda i dizajn są dla dzieci!

SILESIA BAZAAR Kids vol. 2 to targi dedykowane rodzicom i dzieciom kochającym polską modę oraz dizajn. Podczas imprezy odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również dizajnerskie akcesoria i ręcznie robione zabawki. W asortymencie polskich produktów znajdą się także oryginalne dodatki i dziecięce akcesoria.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Atrakcje dla całych rodzin

Organizatorzy w ramach drugiej edycji targów zadbali także o moc atrakcji na miejscu. Na odwiedzających czeka specjalna strefa zabaw dla najmłodszych - warsztaty z szycia pacynek, kreatywne gry i zabawy oraz nieco atrakcji sportowych.

- Nasze targi to bez wątpienia świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, buszując po oryginalnych i niezależnych stoiskach. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to świetna alternatywa dla zakupów w dużych centrach handlowych - zapewnia Piotr Kalisz, organizator imprezy.

SILESIA BAZAAR Kids to targi, które wpisały się na stałe w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku. Współgospodarzem tej wyjątkowej imprezy jest Miasto Katowice. Targi dziecięcej mody i dizajnu są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, wyjątkowymi produktami dla dzieci.

W trakcie targów obowiązują bilety wstępu. Więcej informacji na stronie wydarzenia.