Zbliża się druga edycja SILESIA BAZAAR Kids vol. 2!

2016-04-15 16:09
targi silesia
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids już 24 kwietnia w Katowicach.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids oznaczają, że Katowice znów staną się centrum dziecięcej mody i dizajnu. Przeczytaj, jakie atrakcje czekają na ciebie i na twoją pociechę podczas targów mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids!

Już 24 kwietnia 2016 targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids ponownie zawitają do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Strefie Kultury miasta Katowice. W ramach drugiej edycji rodzinnej imprezy organizatorzy przygotowali ponad 80 stoisk z dziecięcymi produktami prosto od polskich projektantów oraz szereg atrakcji dla najmłodszych.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Moda i dizajn są dla dzieci!

SILESIA BAZAAR Kids vol. 2 to targi dedykowane rodzicom i dzieciom kochającym polską modę oraz dizajn. Podczas imprezy odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również dizajnerskie akcesoria i ręcznie robione zabawki. W asortymencie polskich produktów znajdą się także oryginalne dodatki i dziecięce akcesoria.

Targi mody dziecięcej SILESIA BAZAAR KIDS: Atrakcje dla całych rodzin

Organizatorzy w ramach drugiej edycji targów zadbali także o moc atrakcji na miejscu. Na odwiedzających czeka specjalna strefa zabaw dla najmłodszych - warsztaty z szycia pacynek, kreatywne gry i zabawy oraz nieco atrakcji sportowych.

- Nasze targi to bez wątpienia świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, buszując po oryginalnych i niezależnych stoiskach. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to świetna alternatywa dla zakupów w dużych centrach handlowych - zapewnia Piotr Kalisz, organizator imprezy.

SILESIA BAZAAR Kids to targi, które wpisały się na stałe w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku. Współgospodarzem tej wyjątkowej imprezy jest Miasto Katowice. Targi dziecięcej mody i dizajnu są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, wyjątkowymi produktami dla dzieci.

W trakcie targów obowiązują bilety wstępu. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE