Zborowska dobitnie o nocnym odpieluchowywaniu dziecka. "O losie, lej w pieluchę"

2023-10-02 9:20

Zosia Zborowska słynie z dużego poczucia humoru. To głównie ono przyciąga w mediach społecznościowych kolejnych obserwatorów. Jej Instagram jest pełen "mamowych" treści, ale aktorka przedstawia je w ludzki, pozbawiony moralizatorstwa sposób, jakby rozmawiała z koleżanką. Ostatnio znana mama wypowiedziała się o odpieluchowaniu dziecka na noc.

Zofia Zborowska
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zosia Zborowska bez ogródek mówi to co myśli o wychowywaniu dziecka.

Zosia Zborowska zazwyczaj bez najmniejszych ogródek mówi, co myśli o rodzicielstwie i wychowywaniu dziecka. Za swoje wypowiadane spontanicznie opinie nie raz już przepraszała, ale to tylko sprawia, że zyskuje jeszcze większą sympatię fanów, bo jest autentyczna. 

Tym razem aktorka opowiedziała o nocnym odpieluchowywaniu dziecka. Musimy przyznać, że to chyba myśli większości z rodziców, choć przez poprawność polityczną nie wypowiadamy ich na głos. 

Przeczytaj: Zborowska pokazała życie matki na jednym zdjęciu. Kupisz zareagował: "prosiłem nie powiększaj ust"

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Zobacz: Zborowska pokazała zdjęcie z córką. Qczaj nie wytrzymał "Czym karmicie malutką?"

Nocne odpieluchowanie to poświęcenie dla samego rodzica

Choć 36-letnia aktorka jakiś czas temu wróciła do pełnej aktywności zawodowej po urodzeniu córki, to wciąż znajduje czas na prowadzenie konta na Instagramie. Co jakiś czas daje fanom możliwość zadawania sobie pytań na Insta Stories. Jedna z obserwatorek zapytała przy tej okazji:

"Czy Nadzia ma jeszcze na noc pampersa? Jeśli nie, to jak to zrobić? Córka odpieluchowana w dzień a na noc nie" - poprosiła o radę internautka.

Aktorka przyznała, że na noc Nadzia potrzebuje jeszcze pieluszki, choć na dzień nie musi jej nosić już od dłuższego czasu. Jak wielu innych rodziców, Zborowska nie spieszy się z rezygnacją z tego zwyczaju, dla własnej wygody.

"Szczerze? Nie spieszymy się z tym, żeby spała bez pieluchy. Czasem budzi się w nocy i mówi siusiu... No i wtedy ja sobie myślę - OLOOOOSIEEEEE LEJ W PIELUCHĘ, ale wstaję i idę po ten nocnik. I mówię Bravo kochanie! Ale w głębi serca nie wiem, czy jestem gotowa na wstawanie w nocy i chodzenie po nocnik - odpowiedziała szczerze Zborowska. 

Zofia Zborowska Instagram
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zofia Zborowska Instagram

Jak odpieluchować dziecko na noc?

Do całkowitego pożegnania przygody z pieluchami potrzeba sporo cierpliwości. Kilka rad ma nasza redaktorka, która niedawno całkowicie odpieluchowała córkę.

"Około godziny przed spaniem ogranicz dziecku spożywanie płynów. To naprawdę bardzo pomaga – przetestowałam to osobiście. Dopóki córka przed samym spaniem domagała się picia wody, zawsze było sikanie w nocy. Gdy powolutku przyzwyczaiłam ją do odejścia od tego zwyczaju, noce zaczęły być suche" - napisała w swoim poradniku o pieluszkach na noc.

Dwie dodatkowe cenne rady to zrobienie przez dziecko siku przed samym snem i postawienie nocniczka tuż przy łóżku malucha. 

Dowiedz się: Pieluszka "tylko do samochodu" albo na długie trasy? Wyjaśniamy, czy to dobry pomysł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza