Zborowska pokazała zdjęcie z córką. Qczaj nie wytrzymał "Czym karmicie malutką?"

2022-04-25 12:34

Zofia Zborowska to jedna z tych znanych mam, które nie pokazują twarzy swojego dziecka w mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka wrzuciła serię zdjęć, na których jest jej córka. Sesja spotkała się z całym mnóstwem komentarzy co do wyglądu dziecka na zdjęciu. Największą uwagę przykuwa jednak komentarz znanego trenera personalnego Qczaja. O co chodziło?

Zofia Zborowska z córką
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zborowska pokazała, jak wygląda jej córka.

Zosia Zborowska słynie z dużego poczucia humoru. To głównie ono przyciąga w mediach społecznościowych, fanów aktorki. Choć jej Instagram jest pełen "mamowych" treści, odkąd urodziła małą Nadzię, do tej pory, nie pokazała twarzy córki

Tym razem jednak Zborowska pokazała ujęcie na którym jej córeczka jest odwrócona twarzą do kamery. Buzia jest jednak zasłonięta w zabawny sposób za sprawą wklejonej twarzy jej ojca - siatkarza Andrzeja Wrony.

Dowiedz się: Zborowska zachęca do doceniania ciała po ciąży. Jedną z "fanek" poniosło

Przeczytaj: "Mama w pracy". Zborowska pozuje z laktatorem, a fanki komentują surowo

Ze wszystkich komentarzy, obserwatorów konta aktorki najbardziej rozbawił internautów ten od najpopularniejszego, polskiego trenera personalnego - Qczaja.

Czym karmicie malutką? Sam marzę o takiej brodzie? Czy to jednak wyssana z mlekiem matki?

Pod postem, pojawiły się też pytania ciekawskich fanów o rzeczywisty wygląd córeczki Zborowskiej. Gwiazda nie pokazuje małej Nadzi, ale często opisuje jej wygląd. Choć jej zdanie w tym temacie często się zmienia. Pewnie dlatego, że malutkie dzieci zmieniają się co chwila. Raz więc aktorka mówi, że urodziła swoją kopię, innym razem, że to wykapany tata.

Dla tych bardzo ciekawskich jak wyglada Nadzia - właśnie tak ? urodziłam swoją kopie ? tylko oczy ma po @w_kracze ? a Wasze pociechy w kogo poszły? W Tatę? W Mamę? W Listonosza??

Zobacz też: Córka Zborowskiej zrobi wam dzień. Gdyby każdy bunt dwulatka tak wyglądał, świat byłby dużo weselszy

W późniejszym etapie niemowlęctwa, Zborowska utrzymywała jednak, że Nadzia, to cały tata, choć nie wiadomo, czy po prostu, nie żartuje. 

Mówię Wam, Naduś to wykapany Tatuś ???

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza