Ziemniak Pou jest niekwestionowanym hitem wakacji 2024. Gęś Pipa odejdzie w zapomnienie?

2024-07-09 12:16

Podczas ubiegłorocznych wakacji Gęś Pipa była zdecydowanie najbardziej popularnym pluszakiem, uwielbianym przez dzieci. W tym roku wiele wskazuje na to, że zabawka odejdzie do lamusa z powodu Ziemniaka Pou, który króluje na straganach. Współczesna wersja Tamagotchi podbiła serca dzieci!

Ziemniak Pou hitem wakacji 2024. Ten pluszak podbija serca najmłodszych

Podczas wakacji 2023 rodzice często kupowali swoim pociechom pluszaka z wizerunkiem gęsi Pipa. Zabawka była popularna zarówno w rejonach górskich, jak i nad morzem, gdzie można było ją kupić praktycznie na każdym straganie. Pluszak swoją popularność zawdzięczał niewątpliwie platformie TikTok, gdzie filmiki z wizerunkiem gęsi Pipa były niezwykle często oglądane przez internautów. Jeden z filmików, na którym widać, jak pluszak goni dwóch mężczyzn, wygenerował niespełna 14 milionów wyświetleń. Nic dziwnego więc, że rodzice chętnie kupowali zabawkę swoim dzieciom. W tym roku jednak wiele wskazuje na to, że gęś Pipa odejdzie w zapomnienie. Wszystko z powodu nowego hitu.

Mowa tutaj o pluszaku z podobizną Ziemniaka Pou, który podczas tegorocznych wakacji będzie niemniej popularny niż gęś Pipa. Pou jest postacią z gry, która identyfikowana jest jako ziemniak, choć czasami zdarza się, że również jako kosmita lub kupa. Wzrost popularności tej postaci w 2024 roku może nieco dziwić, bowiem aplikacja z współczesną wersją Tamagotchi powstała już w 2012 roku. Zabawka elektroniczna jest jednak bardzo popularna także w 2024 roku. Nie jest to tani pluszak, bowiem w zależności od rozmiaru, trzeba zapłacić za niego nawet do 119 złotych.

Pluszaki opanowały turystyczne stragany. Ziemniak Pou przyćmi gęś Pipę?

Stragany zostały opanowane w ostatnim czasie zarówno przez Ziemniaka Pou, jak i przez gęś Pipę. Zobaczycie to zresztą w naszej galerii, w której przedstawiamy wam fotografie pluszaków. Myślicie, że Ziemniak Pou opanuje wakacje 2024? Dajcie nam znać w komentarzach!

Gęś Pipa kontra Ziemniak Pou. Która maskotka będzie hitem wakacji 2024?

W tym quizie matematycznym komplet zdobędą nieliczni. Poradzisz sobie?

Pytanie 1 z 11
Prawidłowy wynik to:
Zadanie matematyczne