Złoty Brzuszek 2017: wybierz najlepsze produkty dla mam i dzieci w kategorii W dobrej cenie!

2017-10-23 12:45

Złoty Brzuszek 2017 to plebiscyt organizowany przez miesięcznik "M jak Mama", którego celem jest wybór najlepszych produktów dla mam i dzieci. Obecnie wybieramy najlepsze produkty w kategorii W dobrej cenie. Sprawdźcie, jakie produkty w niej znajdziecie i wybierzcie najlepszy z nich!

W dobrej cenie
Autor: Redakcja|redakcja

 

Złoty Brzuszek 2017 to już dziewiąta edycja plebiscytu organizowanego przez miesięcznik "M jak Mama". Wspólnie wybieramy najlepsze produkty dla mam i dzieci w sześciu kategoriach: Mądre i edukacyjne, Pyszne i zdrowe, Sprytny gadżet, W dobrej cenie, Eko, Design. Partnerami konkursu są Dada oraz Sylveco.

Tytuł laureata plebiscytu Złoty Brzuszek 2017 będzie przyznany produktom, na które zostanie oddana największa liczba głosów w każdej z sześciu kategorii. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na www.zlotybrzuszek.pl oraz w miesięczniku „M jak Mama” (wydanie numer 2/2018 r.).

 

Do 8 listopada możecie oddać głos na najlepszy produkt w kategorii W dobrej cenie. Kapituła konkursu nominowała dwanaście produktów, które będą ubiegać się o tytuł Złotego Brzuszka.

Są to:

W tym roku po raz pierwszy w kapitule konkursu zasiadły znane mamy: Katarzyna Cichopek – mam dwójki dzieci, Monika Mrozowska – mama trojga dzieci, Małgorzata Socha – mama dwóch córeczek, Katarzyna Zielińska – mająca synka mama w ciąży. Kapitułę zasilają również znana dietetyczka i pasjonatki zdrowego stylu życia: Katarzyna Błażejewska–Stuhr - mama dwóch synków, a także ekspertki wspierające plebiscyt swoją fachową wiedzą: Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna "M jak Mieszkanie" i Urzadzamy.pl, Monika Jodłowska – położna i doradca laktacyjny, Anna Kasprzycka – trenerka Family Lab, Agnieszka Kurczuk-Powolny – ginekolog / położnik, Anna Małek – wydawca "M jak Mama", Anna Osiecka – dietetyk, Marcelina Plichta – businesswoman, współwłaścicielka Muppetshop, Katarzyna Raczek-Pakuła – pediatra i międzynarodowy konsultant laktacyjny oraz Maria Rotkiel – psycholog i terapeutka, często występująca jako ekspertka m.in. w programach telewizyjnych.

Więcej na stronie Złotybrzuszek.pl