Złoty Brzuszek 2017: znane mamy wspierają produkty dla mam i dzieci

2017-10-12 11:24

Złoty Brzuszek to plebiscyt organizowany przez miesięcznik „M jak Mama”, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów dla mam i małych dzieci w aż sześciu kategoriach. W tym roku po raz pierwszy w projekt zaangażowały się znane mamy.

Dada
Autor: materiał archiwalny

 

Złoty Brzuszek 2017 to już dziewiąta edycja plebiscytu, który ma wskazać mamom, jakie produkty będą najlepsze dla nich i dla ich dzieci, i pomóc im dokonać satysfakcjonujących wyborów. Produkty biorące udział w plebiscycie zostały wyłonione przez Kapitułę plebiscytu Złoty Brzuszek 2017. Wybierane są w sześciu kategoriach: Mądre i edukacyjne, Pyszne i zdrowe, Sprytny gadżet, W dobrej cenie, Eko, Design. Partnerami konkursu są Dada oraz Sylveco.

Znane mamy wspierają produkty dla mam i dzieci

W tym roku po raz pierwszy w projekt zaangażowały się znane mamy. W kapitule plebiscytu zasiadają: Katarzyna Cichopek – mam dwójki dzieci, Monika Mrozowska – mama trojga dzieci, Małgorzata Socha – mama dwóch córeczek, Katarzyna Zielińska – mająca synka mama w ciąży.

Kapitułę zasilają również znana dietetyczka i pasjonatki zdrowego stylu życia: Katarzyna Błażejewska–Stuhr - mama dwóch synków, a także ekspertki wspierające plebiscyt swoją fachową wiedzą: Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna "M jak Mieszkanie" i Urzadzamy.pl, Monika Jodłowska – położna i doradca laktacyjny, Anna Kasprzycka – trenerka Family Lab, Agnieszka Kurczuk-Powolny – ginekolog / położnik, Anna Małek – wydawca "M jak Mama", Anna Osiecka – dietetyk, Marcelina Plichta – businesswoman, współwłaścicielka Muppetshop, Katarzyna Raczek-Pakuła – pediatra i międzynarodowy konsultant laktacyjny oraz Maria Rotkiel – psycholog i terapeutka, często występująca jako ekspertka m.in. w programach telewizyjnych.

Na nominowane przez redakcję i kapitułę produkty głosować będą czytelniczki i internautki, a podpowiedzi znanych i doświadczonych mam będą przy tym wyborze cennymi wskazówkami. 

Więcej na stronie www.zlotybrzuszek.pl

Na osoby biorące udział w plebiscycie czekają atrakcyjne nagrody!

sylveco-logo
Autor: materiał archiwalny
Złoty Brzuszek grafika
Autor: materiał archiwalny