Zosia Zborowska chwali się, że odpieluchowała córkę. Fanki patrzą na coś innego

2023-06-15 12:49

Na swoim instagramowym profilu aktorka podzieliła się zabawną fotką z lotniska, na której pozuje z nocnikiem na głowie. Nakrycie głowy nie jest przypadkowe, jej blisko 2-letnia córeczka Nadzia właśnie zrobiła przełomowy postęp – pożegnała się z pieluszką. Obserwatorki Zosi zwróciły jednak większą uwagę na inne osiągnięcie.

Zosia Zborowska chwali się, że odpieluchowała córkę. Fanki patrzą na coś innego
Autor: Instagram/@zborowskazofia Zosia Zborowska chwali się, że odpieluchowała córkę. Fanki patrzą na coś innego

Córeczka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony w lipcu skończy 2 latka, a już teraz udało jej się pożegnać z pieluszką. Dumna mama w zabawny sposób podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych, zaznaczając przy tym, że mówi o tym, bo jest bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy, a nie po to, by wywierać presję na innych rodzicach i ich dzieciach.

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Córeczka Zosi Zborowskiej pożegnała się z pieluszką

Informacją tą aktorka podzieliła się w zabawny sposób – opublikowała zdjęcie z nocnikiem na głowie.

„To jest zbyt dobre, żeby tego nie wrzucić. Hasztag: jaki styl, taki kapelusz, ale uwaga mamy sukces! Pieluchy już tylko nocą” – napisała w opisie fotki.

Fanki od razu pośpieszyły z gratulacjami i zaczęły podpytywać, jak jej się to tak szybko udało zrobić.

„Jak do tego doooszłooo nie wieeeeem” – odpowiedziała im gwiazda z rozbrajającą szczerością.

Pod postem pojawiło się wiele głosów od mam dzieci w podobny wieku co mała Nadzieja, które mają problem z odpieluchowaniem. Zofia Zborowska zwróciła się do nich, by nie miały „ciśnienia” z tym tematem. Każde dziecko w innym wieku rozstaje się bowiem z pieluchą.

„No niektóre dzieci chodzą w wieku 9 miesięcy, a Nadzia zaczęła swobodnie chodzić jak miała 15. Także porównywanie się jest BEZ SENSU. Teraz wszyscy tak samo sikamy, robimy kupę i chodzimy przecież” – podkreśliła.

Fanki zachwycają się lekką mową Nadzi

W poście znalazł się także króciutki filmik z dwulatką w roli głównej. Widać na nim jak Nadzia czeka na lotnisku na samolot, obserwując starty i lądowania i wykrzykuje starą, ale nadal aktualną rymowankę: „Panie pilocie dziura w samolocie”. To jak pięknie mówi w tym wieku, nie umknęło uwadze internautów. Zachwycali się jej wyraźną mową o wiele bardziej niż sukcesem „nocnikowym”:

„Ile ona ma, że tak ślicznie mówi?”.

„Jestem pod wrażeniem jak Nadzia pięknie mówi. Mój synek ma już 2 latka i ma bardzo ciężką mowę”.

„Córka ma 2,5 roku i tak pięknie jak Nadzia nie mówi. Gratuluję, masz niesamowite dziecko”.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza