Zwyciężczyni "Love Island" jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

2024-07-05 10:42

Angelina, która jest zwyciężczynią popularnego programu "Love Island" podzieliła się niesamowitymi wieściami. Ogłosiła, że jest w ciąży i zna już płeć swojego maleństwa. Nie omieszkała również opowiedzieć ciekawej historii związanej z wyborem imienia.

Zwyciężczyni Love Island jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka
Autor: fot. Instagram/@angelina_zaichenko Zwyciężczyni "Love Island" jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka

Angelina z "Love Island" spodziewa się dziecka. Zna już płeć

Angelina Zaichenko jest zwyciężczynią 6. edycji "Love Island". Kobieta szybko zdobyła uznanie telewidzów i nawet po dłuższym czasie od jej występu w programie wiele osób wciąż śledzi jej losy w mediach społecznościowych.

Niedawno Angelina ogłosiła bardzo szczęśliwe wiadomości. Już szykuje się bowiem na nowego członka rodziny. Ostatnio zdradziła nawet czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. 

Choć Angelina wygrała program wraz z Sashą, z którym spotykała się jeszcze przez pewien czas po programie, to para już nie jest razem. Nie ma jednak co płakać nad ich losem, ponieważ Angelina jest obecnie w bardzo szczęśliwym związku. Ona i jej partner już nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdzie ich maleństwo. Angelina poinformowała o tym swoich fanów w maju br. za pomocą mediów społecznościowych. Na swojego Instagrama wrzuciła nagranie, na którym pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem.

Zwyciężczyni 6. edycji podzieliła się również z fanami czy spodziewa się córeczki, czy synka. Swoim odbiorom przekazała, że spodziewają się oni córeczki. Zrobiła to za pomocą nagrania, jak wraz ze swoim partnerem siedzi w parku. Para nie szczędzi sobie czułości. W pewnym momencie widzimy karteczkę, na której można zobaczyć napis "dziewczynka".

Radio Eska: To koniec Love Island! Teraz miłości poszukają dojrzali single

Angelina dzieli się uroczą historią. Przyśniło się jej imię

Do tego uroczego nagrania w opisie zamieszczona została bardzo sentymentalna historia w opisie. Angelina opowiedziała, że na samym początku ciąży miała sen, który zostanie na zawsze w jej pamięci. Jak sobie przypomina, wpisała wtedy imię na kartce papieru. 

To było piękne, żeńskie imię, które oznaczało energiczną, pracowitą i zdeterminowaną w dążeniu do celu kobietę

- pisze Angelina.

Jak twierdzi, już wtedy była przekonana, że para będzie miała córkę "silną dziewczynkę". Celebrytka śmieje się, że często ludzie mówią o tym, że w ciąży z dziewczynką kobieta nie tylko czuje się, ale również wygląda gorzej. Jednak jej ciąża przebiega bardzo łatwo i pomyślnie. 

Na sam koniec Angelina napisała, że ciężko jej uwierzyć, że poznają swoją córeczkę już za trzy miesiące.

Pod nagraniem pojawiła się cała masa najróżniejszych reakcji. Fani cieszą się częściej Angeliny i dopytują się, cóż to było za imię. Para jednak nie zdecydowała się jeszcze podzielić imieniem, jakie wybrała dla swojej córeczki. 

My również gratulujemy szczęśliwej parze i ślemy im same dobre wibracje. Przekazujemy również życzenia zdrowia zarówno dla mamy, jak i jej dzieciątka. 

Sonda
Masz drugie imię?