Rodzice są przerażeni tym gender reveal. "Najgorsze, jakie w życiu widziałam"

2024-07-02 12:08

Impreza gender reveal, czyli ukazanie płci staje się coraz popularniejsza wśród młodych rodziców. Wymyślają oni coraz to nowsze sposoby na przekazanie jakiej płci będzie dziecko swoim najbliższym. Impreza pewnej pary wzbudziła jednak spore kontrowersje wśród internautów.

Rodzice są przerażeni tym gender reveal. Najgorsze, jakie w życiu widziałam
Autor: fot. Getty Images/TikTok/@kirramahaley_ Rodzice są przerażeni tym gender reveal. "Najgorsze, jakie w życiu widziałam"

Ciąża z pewnością jest jednym z najszczęśliwszych okresów w życiu pary. Wiele osób szuka więc różnych sposobów, by móc go celebrować z najbliższymi. Jednym ze sposobów jest przyjęcie gender reveal. Polega ono na ogłoszeniu w ciekawy sposób płci dziecka. Zazwyczaj jest ono planowane przez zaufaną dla przyszłych rodziców osobę. 

Sposobów na ogłoszenie jest całe mnóstwo, od kolorowego konfetti poprzez torty, aż do kolorowych proszków obsypujących młodych rodziców. Także wybór jest naprawdę szeroki. Pewna para zdecydowała się jednak nie dość niekonwencjonalny sposób ogłoszenia płci swojego maleństwa. Spotkał się on z przerażeniem ze strony internautów.

Nagranie, które wywołało burzę w internecie. Poszło o imprezę gender reveal

Na nagraniu widzimy przyszłą mamę Kirrę Mahaley, która wraz z partnerem i rodziną oraz z przyjaciółmi świętują dzień ujawnienia płci dziecka w dużym parku. Na początku nagrania nic nie zapowiada tego co zaraz się stanie. 

Przyszła mama stanęła i trzymała w rękach tarcze bokserskie, podczas kiedy jaj partner założył rękawice. Jedna z tarcz wypełniona była kolorowym proszkiem, który miał za zadanie pokazać zgromadzonym, jaka będzie płeć jej dziecka. Jak można sobie wyobrazić, pomysłem było, by jej partner uderzał w tarcze trzymane przez ciężarną, aż proszek nie wybuchnie, oznajmiając płeć ich dziecka.

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony kwitnie w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu!

Internauci przerażeni. Nie mogą uwierzyć w to co widzą

Jednak wiadomo teoria to jedno, a praktyka to zupełnie coś innego. Na nagraniu widać, że partner kobiety kilkukrotnie uderzał tarcze, z taką siłą, że Kirra zaczęła się chwiać na nogach. Potrzeba było kilku uderzeń, by woreczek pękł, rozsypując różowy proszek oznajmiający wszystkim, że para spodziewa się dziewczynki.

Nasza dziewczynka już niedługo będzie z nami (nie mogłam dobrze trzymać tarcz, jego ciosy są takie moooocne) Jestem bardzo podekscytowana

- opisała swój post Kirra.

Choć para była zadowolona ze swojego sposobu na ogłoszenie płci dziecka, to TikTok uznał, że konieczne będzie opisanie go ostrzeżeniem publicznym mówiącym: "Udział w tej aktywności może spowodować obrażenia u Ciebie lub innych osób".

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Użytkownicy pisali, że są przerażeni tym, jak niebezpieczne było to ogłoszenie płci. Kilka z osób okrzyknęło je nawet jako "Najgorsze, jakie w życiu widziałam".

Użytkownicy podkreślali, że jest tyle różnych sposobów na ogłoszenie płci dziecka, że nie ma potrzeby, by wybierać tak groźne dla przyszłej mamy.  

Nagranie można zobaczyć pod tym linkiem.

A wy jak myślicie? Czy para powinna wybrać inny sposób na ogłoszenie płci swojego dziecka, czy robić to, na co ma ochotę?

Sonda
Wy też poznaliście płeć dziecka w tak zaskakujący sposób?