Wyposażenie domu

Zadaniem okapu jest odprowadzanie oparów kuchennych, które unoszą się podczas gotowania. Dlatego trzeba go regularnie myć regularnie, wtedy będzie spełniał swoją funkcję. Aby pozbyć się uporczywego tłuszczu i lepkiego brudu, wystarczy zastosować ten domowy i tani patent.
Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wyłączenie sprzętów elektronicznych nie oznacza, że przestają one zużywać prąd. Pozostawione w stanie czuwania potrafią podnieść rachunki za prąd nawet o kilkadziesiąt złotych rocznie. Sprawdź, które z urządzeń powinnaś zawsze odłączać z kontaktu, jeśli z nich nie korzystasz.
Gwiazda betlejemska to piękna dekoracja domu na Boże Narodzenie. Pod warunkiem, że roślina jest zdrowa. Niestety dostępne w marketach okazy potrafią zmarnieć w ciągu kilku dni.
Poznaj rośliny oczyszczające powietrze i zdecyduj, którą z nich umieścisz w swoim domu. Rośliny doniczkowe są nie tylko estetycznym dodatkiem do wnętrz, ale także pełnią funkcję naturalnych filtrów powietrza, pomagając eliminować szkodliwe substancje takie jak formaldehyd czy benzen.
Zabezpieczenia przed dziećmi to bardzo ważne elementy, które powinny znaleźć się w każdym domu. Dzięki nim można uniknąć wielu nieszczęśliwych wypadków. Jakie gadżety będą odpowiednie do twojego mieszkania? Na te inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście.
To nieprawda, że kwestią bezpieczeństwa dziecka trzeba zająć się dopiero, gdy zaczyna ono raczkować. Również na noworodka czy kilkumiesięczne niemowlę czyhają rozmaite zagrożenia, z których zwykle nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego o bezpieczeństwo dziecka warto zadbać już na etapie urządzania pokoiku czy kupowania wózka.
Sprzątanie bez wysiłku i to jeszcze z malutkim dzieckiem w domu? Brzmi abstrakcyjnie, ale bywa, że jest możliwe. Wszystko zależy od determinacji i wprowadzonych zasad. Oczywiście jak to jest z zasadami – trzeba ich przestrzegać! Zobacz, jak ogarniać dom i dziecko jednocześnie?
Wiele kuchennych gadżetów szybko trafia na dno szuflady... ale nie te. One naprawdę ułatwiają funkcjonowanie w kuchni, nie kosztują majątku i po prostu warto je mieć.
Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które filtruje powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacza usuwa szkodliwe związki, alergeny i pyłki, ale także kurz, smog, pyły i elektrosmog. Nasz ekspert wyjaśnia, jak zanieczyszczenia wpływają na zdrowie dzieci, a my podpowiadamy, jaki oczyszczacz powietrza wybrać.
Właściwa wilgotność powietrza to mniej infekcji, zdrowe oczy i skóra. Jak zadbać o odpowiednią wilgotność w mieszkaniu w czasie zimy? Sprawdź 5 genialnych sposobów nawilżania powietrza, które pomogą utrzymać optymalną wilgotność powietrza w domu.
Nawilżacze powietrza dla dzieci stają się coraz popularniejszymi elementami wyposażenia pokoju najmłodszych. Na czym polega ich działanie i dlaczego rodzice tak chętnie kupują nawilżacze powietrza dla dzieci? prezentujemy przegląd nawilżaczy dla dzieci.
Na 100 najbardziej zanieczyszczonych europejskich miast aż 29 znajduje się w Polsce. Tymczasem w miejscach z najwyższym wskaźnikiem smogu zwiększa się ryzyko wielu schorzeń m.in. alergii czy astmy. Teraz, gdy tak dużo czasu spędzamy w domach, warto poszukać rozwiązania w postaci oczyszczacza powietrza, który pomoże nam w domowym zaciszu oddychać powietrzem wolnym od pyłów, roztoczy i chorobotwórczych drobnoustrojów. Czym się kierować przy jego wyborze? Podpowiadamy.

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza