Komfortowe odkurzanie – cichy odkurzacz Electrolux UltraSilencer™ Zen

2016-12-21 16:54

Electrolux UltraSilencer™ Zen to najcichszy odkurzacz marki Electrolux. Podczas sprzątania urządzenie generuje tylko 58 decybeli, czyli tyle, ile zwykła konwersacja. Electrolux UltraSilencer™ Zen stanowi również doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy któryś z domowników jest alergikiem.

Niezwykle niski poziom hałasu generowanego przez odkurzacz Electrolux UltraSilencer™ Zen udało się osiągnąć dzięki innowacyjnej technologii izolacji silnika Silent Zen™. Tę właściwość wspomaga udoskonalona rura AeroPro™ o średnicy 36 milimetrów (jej gładki profil wewnętrzny pozwala maksymalnie zwiększyć przepływ powietrza), a także aerodynamiczna ssawka SilentZen (przez bliższe położenie względem podłogi redukuje szumy).

Electrolux UltraSilencer™ Zen został stworzony także z myślą o alergikach. Jest bowiem wyposażony w najlepsze parametry filtracji powietrza – dzięki zmywalnemu filtrowi Allergy Plus, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny. Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko reakcji alergicznych.

Wygodna w użyciu ssawka AeroPro™ 3w1, w którą został wyposażony odkurzacz Electrolux UltraSilencer™ Zen, ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki, schody czy przestrzenie między meblami. Umieszczenie ssawek przy rączce pozwala na szybki dostęp do nich i wymianę w czasie okurzania. Komfort użytkowania urządzenia zwiększa także 12-metrowy zasięg, co pozwala odkurzyć mieszkanie bez konieczności przełączania wtyczki.

Dzięki cichemu odkurzaczowi UltraSilencer Zen nawet najwięksi przeciwnicy domowych porządków mogą uznać odkurzanie za przyjemność, w czasie której można słuchać muzyki, oglądać telewizję i nie martwić się, że sprzątanie przeszkadza sąsiadom czy zakłóca spokojny sen dziecka.

Więcej informacji na www.electrolux.pl oraz www.facebook.com/electroluxpolska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza