Akutol pomaga szybko i bezboleśnie usunąć plastry!

2018-07-05 13:45

Akutol w sprayu pomaga w szybki, prosty i bezbolesny sposób usunąć różnego typu opatrunki i plastry. Działa łagodnie również w przypadku wrażliwej, popękanej lub uszkodzonej skóry.

akutol
Autor: materiały prasowe

Każda mama wie, jak trudno usunąć dziecku plaster bez kłótni, krzyków, a niekiedy nawet łez. Usuwanie opatrunków kojarzy się maluchom głównie z bólem. Dlatego też idealnym rozwiązaniem pozwalającym chronić skórę przed podrażnieniami, a dodatkowo bezboleśnie pozbyć się plastra, jest Akutol spray do usuwania plastrów. Warto mieć go w swojej apteczce.


Problem bólu podczas usuwania plastrów był często poruszany w badaniach naukowych. Światowy Związek Towarzystw Leczenia Ran stwierdził, że najwyższy poziom bólu w procesie leczenia rany zwykle wiąże się z usuwaniem bandaża lub plastra.

Akutol spray do usuwania plastrów pomaga szybko (do 15 sekund), łatwo i bezboleśnie pozbyć się różnego rodzaju plastrów i opatrunków (plastrów kryjących, transdermalnych, nikotynowych, kinesiotapingowych, opatrunków przylepnych).

Spray do usuwania plastrów działa natychmiastowo, szybko wysycha, jest łatwy w aplikowaniu. Nie narusza rany oraz ułatwia jej gojenie się. To produkt całkowicie bezpieczny, pozostawia skórę czystą, gotową do przyklejenia nowego plastra lub opatrunku. Szczególnie polecany dla dzieci i dorosłych  aktywnie spędzających czas, osób stosujących plastry hormonalne i nikotynowe, pacjentów specjalistycznych placówek (m.in. ze stomią, cukrzycą).

Usuń plaster w 3 szybkich krokach!
Przed użyciem Akutolu sprayu do usuwania plastrów, skóra wokół plastra powinna być czysta i sucha.
1. Spryskaj plaster sprayem z odległości 10-15 cm od skóry.
2. Odczekaj 10-15 sekund.
3. Zerwij plaster szybkim ruchem.

W przypadku plastrów nieprzepuszczalnych należy spryskać róg plastra i po kilku sekundach podnieść jego krawędź. Następnie ponownie spryskać i zdejmować partiami.

Cena ok. 18 zł (35 ml, do 200 aplikacji)

Źródło: Salus International, www.akutol.pl

akutol_usuwanie plastra
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza