Buty dla dziewczynek do 100 zł - wiosna 2015 [GALERIA]

2015-03-26 13:02

Buty dla dziewczynek na sezon wiosna 2015 znajdziesz w sklepach w różnych modelach i kolorach. Wybór nie jest najłatwiejszy, a ceny niektórych straszą swoją wysokością. Zobacz więc naszą galerię butów dla dziewczynek na wiosnę 2015 w cenie do 100 zł. Może znajdziesz odpowiedni model dla swojego dziecka? 

Wybór butów dla dziewczynek wcale nie jest taki łatwy. Nie da się ukryć, że wybór jest duży, ale czasem działa to na niekorzyść mamy, zwłaszcza jeśli wybrała się na zakupy z dzieckiem - córce może spodobać się niejeden model i niekoniecznie taki, który będzie dobrze działał na jej stópki. Na co więc zwracać uwagę, by zakupy okazały się sukcesem - wyborem właściwych butów dla dziewczynek na sezon wiosenny 2015?

Buty dla dziewczynek: co wziąć pod uwagę podczas zakupów?

Kupując buty dla dziewczynek, warto pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim:

  • Nie kupuj kilkuletniemu dziecku butów na obcasach - na pewno zdąży się jeszcze w nich nachodzić, jesli będzie chciała, w przyszłości. Dopóki nóżka dziewczynki rośnie, trzeba dbać o jej prawidłowy rozwój, który obcasy skutecznie uniemożliwiają.
  • Dobierz właściwy rozmiar: najlepiej udać się na zakupy z córką, jeśli wolisz załatwić je sprawniej sama, pomoże ci w tym przygotowana w domu - z tektury lub po prostu grubszego papieru - wkładka, odrysowana od stopy dziecka. Najlepiej dobierać buty nieznacznie - o centymetr większe niż wkładka, by dziecko mogło swobodnie poruszać palcami.
  • Wybieraj buty ze sprawdzonych, niekoniecznie najdroższych, sklepów. Często w osiedlowych sklepach można kupić dobrej jakości buty dla dziewczynek w niewygórowanych cenach. 
  • Wybieraj buty dla dziewczynek o elastycznej i sprężystej podeszwie oraz z szerokim i wysokim noskiem.
  • Zawsze lepiej kupić but niż wziąć używaną parę od rodziny, znajomych. W tym przypadku nie wynikną z tego żadne korzyści. Noszenie używanego obuwie grozi deformacją i grzybicą stóp, wykształceniem złych nawyków chodzenia.
  • Buty dla dziewczynek z wkładkami ortopedycznymi należy kupować tylko dzieciom, którym zaleca się ich noszenie. Nie jest wskazany ich wybór w przypadku dzieci ze zdrowymi stopami.

Nie bez znaczenia w przypadku butów dla dziewczynek jest ich cena. Dlatego zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której umieściliśmy przegląd obuwia na sezon wiosna 2015. Wszystkie umieszczone w niej buty dla dziewczynek kosztują do 100 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza