Buty zimowe dla chłopca: 10 propozycji [GALERIA]

2015-11-04 14:57

Zima to pora roku, która stanowi wyzwanie (nie tylko) dla dziecięcych stóp. Śnieg oraz mróz mogą doprowadzić do przemoczenia oraz choroby. Dlatego warto dobrze dobrać buty zimowe dla chłopca. Przeczytaj, jak je wybrać, jakie modele są modne w tym sezonie i zapoznaj się z naszą galerią zdjęć butów zimowych dla chłopca!

Spis treści

  1. Buty zimowe dla chłopca: z jakiego materiału powinny być wykonane i jak wybrać odpowiedni rozmiar?
  2. >> Czytaj także: Buty dla dzieci: dlaczego warto w nie inwestować i jak wybrać dobre obuwie? [PORADNIK] >>
  3. Buty zimowe dla chłopca: jakie modele wybrać w sezonie 2015/2016?
  4. >> Czytaj także: Buty dla dziecka: na co zwrócić uwagę, kupując dziecku buty na jesień i zimę? >>
  5. Buty zimowe dla chłopca: gdzie najlepiej kupić buty dla chłopca?
  6. >> Czytaj także: O zimowych butach dla dzieci słów kilka >>

Dobierając idealne buty zimowe dla chłopca pamiętaj o wybraniu odpowiedniego rozmiaru i materiału. Jeżeli obuwie nie będzie uciskać stopy dziecka oraz będzie nieprzemakalne, możesz być spokojna o bezpieczeństwo swojej pociechy.

Buty zimowe dla chłopca: z jakiego materiału powinny być wykonane i jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Buty zimowe dla chłopca powinny być stworzone z ciepłego oraz wodoodpornego materiału. Zwróć uwagę również na wewnątrzną stronę obuwia. Środek powinien być wyścielony miękkim tworzywem tak, aby dziecko nic nie uwierało. Natomiast odopowiedni rozmiar butów dobierzesz, mierząc stopę swojej pociechy. Możesz odrysować ją na kartonie lub przyłożyć do niej linijkę. Pamiętaj, aby obuwie nie było ani za duże, ani za małe.

>> Czytaj także: Buty dla dzieci: dlaczego warto w nie inwestować i jak wybrać dobre obuwie? [PORADNIK] >>

Buty zimowe dla chłopca: jakie modele wybrać w sezonie 2015/2016?

W sezonie 2015/2016 najmodniejsze będe botki oraz kozaki. Pierwsze z nich idealnie sprawdzą się podczas zimy. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dwóch rodzajów: trapery lub śniegowce. Za główną zaletę traperów uważa się ich stabliność oraz podeszwy antypoślizgowe. W takich butach twojemu dziecku niestraszny lód oraz bieganie. Śniegowce przydają się podczas bardzo mroźnych dni, kiedy za priorytet stawiamy sobie ciepło i wygodę. Dobrym pomysłem są też kozaki. Taki rodzaj obuwia dokładnie uszczelnia stopy przed śniegiem i mrozem.

>> Czytaj także: Buty dla dziecka: na co zwrócić uwagę, kupując dziecku buty na jesień i zimę? >>

Buty zimowe dla chłopca: gdzie najlepiej kupić buty dla chłopca?

Buty zimowe dla chłopca najwyogniej kupować w sklepie. Możesz wtedy pójść z pociechą i na miejscu przymierzyć czy dana para będzie dla niego dobra. Pamiętaj również, że ceny takiego obuwia dla dzieci są zbliżone do tych dla dorosłych, więc musisz się liczyć z dużym wydatkiem. Jeżeli jednak chcesz zaoszczędzić, spróbuj przejrzeć aukcje internetowe, gdzie często można wyszukać oferty w okazyjnej cenie.

>> Czytaj także: O zimowych butach dla dzieci słów kilka >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza