Buty zimowe dla dziewczynki: jakie wybrać? [10 propozycji]

2015-11-04 14:27

Wybór butów zimowych dla dziewczynki to bardzo ważna rzecz. Podczas zimowych spacerów z dzieckiem łatwo o przemoczenie i przemarznięcie stóp, co może doprowadzić do przeziębienia. Sprawdź, co wziąć pod uwagę podczas zakupu butów zimowych dla dziewczynki i zapoznaj się z naszą galerią!

Spis treści

  1. Buty zimowe dla dziewczynki: na co zwracać uwagę podczas zakupu?
  2. >> Czytaj także: Zimowy spacer: co zrobić, by dziecku było ciepło? >>
  3. Buty zimowe dla dziewczynki: jakie modele są najmodniejsze w sezonie 2015/2016?
  4. >> Czytaj także: Zima: jak ubierać niemowlę zimą? >>
  5. Buty zimowe dla dziewczynki: gdzie najlepiej kupić buty dla dziewczynki?
  6. >> Czytaj także: Zima w ciąży – zimowe obuwie dla ciężarnej >>

Buty zimowe dla dziewczynki: na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Podczas wybierania butów zimowych dla dziewczynki najważniejszy jest oczywiście ich rozmiar. Nie ma sensu kupować dziecku za dużych butów, które miałyby starczyć na więcej niż jeden sezon, ponieważ może to się źle skończyć rozchodzeniem kości śródstopia, zmianą chodu czy tzw. palcami krokulczymi. Najlepszym wyborem na zimę będą śniegowce. Idealnie sprawdzają się podczas opadów i minusowych temperatur. Im wyższej będą one sięgały na nodze dziecka, tym mniejsze prawdopodobieństwo dostnia się śniegu do środka buta.

>> Czytaj także: Zimowy spacer: co zrobić, by dziecku było ciepło? >>

Buty zimowe dla dziewczynki: jakie modele są najmodniejsze w sezonie 2015/2016?

W tegorocznym sezonie najpopularniejszymi butami zimowymi dla dziewczynki będą botki. Istniej wiele ich rodzajów, ale na chłodniejsze dni najlepiej wybrać trapery lub śniegowce. W takich butach zabezpieczysz dziecko przed poślizgnięciem oraz przemarznięciem. Możesz również wybrać obuwie typu kozaki. Taki rodzaj butów sprawi, że do stopy twojej pociechy nie wpadnie ani jeden płatek śniegu, a ponadto ociepli nogi i zaopbiegnie przeziębieniu.

>> Czytaj także: Zima: jak ubierać niemowlę zimą? >>

Buty zimowe dla dziewczynki: gdzie najlepiej kupić buty dla dziewczynki?

Buty zimowe dla dziewczynki możesz kupić w sklepach stacjonarnych. W dzisiejszych czasach półki marketów uginają się od przeróżnych rodzajów obuwia dla dzieci, więc będziesz miała duże pole do manewru. Niech nie przestraszą cię wysokie ceny i pamiętaj, że dobro i zdrowie twojgo dziecka jest najważniejsze. Jednak jeżeli bardzo zależy ci na oszczędzeniu pieniędzym, poszperaj na aukcjach internetowych.

Zapoznaj się również z naszą galerią z butami zimowymi dla dziewczynki!

>> Czytaj także: Zima w ciąży – zimowe obuwie dla ciężarnej >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza