Dresy dla dzieci: jakie wybrać? [GALERIA]

2016-02-05 10:48

Dresy to dla dzieci najwygodniejsze ubranie. Sprawdzają się zarówno podczas zabawy w domu, jak i na placu zabaw. Zobacz, jaki komplet kupić dla swojej pociechy!

Spis treści

  1. >> Czytaj także: Czapki dla dzieci: jaką czapkę kupić dziecku na jesień i zimę? >>
  2. Dresy dla dzieci: jak wybrać dres dla dziecka?
  3. >> Czytaj także: Ubrania na jesień dla dziecka: co kupić dziecku? [GALERIA] >>
  4. Dresy dla dzieci: jakich dresów nie kupować?
  5. >> Czytaj także: Kurtki jesienne dla dzieci: jakie wybrać? [10 PROPOZYCJI] >>
  6. Dresy dla dzieci: gdzie się sprawdzą najlepiej?

W szafie twojego dziecka nie powinno zabraknąć dresów. Są one najwygodniejsze, ponieważ nie krępują ruchów podczas zabawy. To, jaki dres będzie odpowiedni, zależy od preferencji twoich i pociechy, a także od pory roku. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, na które powinnaś zwrócić uwagę podczas kupowania odpowiedniego dresu.

>> Czytaj także: Czapki dla dzieci: jaką czapkę kupić dziecku na jesień i zimę? >>

Dresy dla dzieci: jak wybrać dres dla dziecka?

Wybierając dres dla dziecka, najlepiej zabierz je ze sobą do sklepu. Nie kupuj nic na oko, ponieważ w domu może okazać się, że bluza jest za mała, a spodnie za duże. Jeśli dany komplet nie odpowiada ci w całości, możesz oddzielnie zakupić każdą część w odpowiednich rozmiarach. Pamiętaj, aby dobrze sprawdzić materiał z jakiego jest stworzony dres. Najlepiej, jeśli jest to głównie bawełna, która będzie zarazem przepuszczać powietrze, ale także dobrze ogrzewać ciało pociechy.

>> Czytaj także: Ubrania na jesień dla dziecka: co kupić dziecku? [GALERIA] >>

Dresy dla dzieci: jakich dresów nie kupować?

Jeżeli zależy ci na tym, aby dres odpowiednio ocieplił ciało dziecka, zrezgnuj z cienkich materiałów. Jeżeli chcesz kupić ubranie po prostu do zabawy w domu, równie dobrze sprawdzą się leginsy czy rajstopy dziecięce. Nie bierz np. spodni dwa rozmiary za dużych "na zapas". Dzieci dużo biegają i skaczą, przez co za długie nogawki mogą przysporzyć większą ilość nieszczęśliwych upadków.

>> Czytaj także: Kurtki jesienne dla dzieci: jakie wybrać? [10 PROPOZYCJI] >>

Dresy dla dzieci: gdzie się sprawdzą najlepiej?

Dresy najlepsze zastosowanie mają jesienią, zimą oraz wczesną wiosną. Dzięki nim dziecko jest odpowiednio zabezpieczone przed zimnem. Często, jeśli wykonane są z grubego materiału, mogą zapobiec otarciom i stłuczeniom, ponieważ zaamortyzują upadki. Zazwyczaj rodzice zakładają je swoim pociechom na długi spacer lub do zabawy na placu zabaw.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza