Ferie zimowe: jakie gadżety warto zabrać na ferie? [FILM]

2015-01-13 9:47

Ferie zimowe zwykle spędzamy aktywnie: na stoku, lodowisku, spacerach. Pakując się na wyjazd, niezależnie od miejsca, w które się udajecie, warto zabrać ze sobą kilka gadżetów, które pomogą wam dogrzać się między kolejnymi aktywnościami. Co zabrać na ferie zimowe?

Ferie zimowe
Autor: thinkstockphotos.com Wyjeżdżając na ferie zimowe, koniecznie zabierz ze sobą bieliznę termoaktywną.

Spis treści

  1. Ferie zimowe: co warto ze sobą zabrać?
  2. Ferie zimowe: pamiętaj o bezpieczeństwie
  3. Ferie zimowe: ułatw sobie życie

Ferie zimowe, jak żadne inne przerwy w szkole, kojarzą się z aktywnym spędzaniem czasu. To właśnie wtedy najczęściej szalejemy na wolnym powietrzu, jeżdżąc na sankach, łyżwach, nartach czy snowboardzie. Wybierając się na zewnątrz, musimy oczywiście ciepło się ubierać, żeby zimowych szaleństw nie przypłacić chorobą. Warto również zabrać kilka gadżetów, dzięki którym podwoimy swoje bezpieczeństwo.

>> Kupujemy narty, kijki i rękawice dla dziecka >>

Ferie zimowe: co warto ze sobą zabrać?

Wybierając się na narty, warto wziąć ze sobą... rękawice na rękawice. Chronią one przed zimnem i zapobiegają przemoczeniu pierwszej pary rękawic. Dzięki takiemu gadżetowi dzieci będą mogły z uśmiechem lepić bałwana, a my nie będziemy się obawiać, że ta przyjemność skończy się tygodniową kuracją w łóżku!

Ferie zimowe: pamiętaj o bezpieczeństwie

Kolejnym ciekawym gadżetem, który warto wrzucić do walizki, pakując się na wyjazd na narty, jest koszulka chroniąca kręgosłup. Wygląda bardzo niepozornie (składa się z lekkiej siateczki i podkładki), ale w razie kontaktu z ziemią twarda osłona skutecznie chroni kręgosłup przed urazem. Bardzo przydatna rzecz!

>> Wykorzystaj ferie i nadrób kulturalne zaległości z dzieckiem! Wybierz się do kina, teatru, muzeum  >>

Ferie zimowe: ułatw sobie życie

Każdy rodzic zna ten problem: masa kłębiących się dzieci w kolorowych kaskach, a my z wysiłkiem próbujemy dojrzeć wśród nich naszą pociechę. Aby uniknąć takiej sytuacji i zawsze wiedzieć, gdzie obecnie znajduje się nasze dziecko, warto kupić nakładkę na kask. Są one kolorowe, mają pióropusze i dziwne kształty, dzięki czemu nasze dziecko będzie wyróżniać się z tłumu!

Jakie jeszcze gadżety warto zabrać na narty? Sprawdźcie:

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza