Hulajnoga dla dzieci. Miejski styl życia już dla rocznego maluszka

2015-06-25 12:37

Hulajnoga dla dzieci: kiedyś przede wszystkim zabawka, dziś – modny miejski pojazd do pokonywania krótkich dystansów. Znane hulajnogi szwajcarskiej firmy Micro to wymarzony pierwszy pojazd dla dziecka.

Hulajnoga dla dziecka
Autor: materiały prasowe Hulajnoga dla dzieci to nie tylko zabawka, ale i środek transportu na niewielkich dystansach.

Spis treści

  1. Hulajnoga dla dzieci – wiek 1 rok  
  2. Hulajnogi dla dzieci – wiek od trzeciego roku życia
  3. Hulajnogi dla dzieci: inteligentna Mini2go

Hulajnoga dla dzieci – wiek 1 rok  

Roczny maluch potrzebuje stabilnego jeździka, który zapewni mu bezpieczeństwo i będzie rósł razem z nim. Idealnym rozwiązaniem dla dziecka w tym wieku jest hulajnoga Mini Micro Baby 3 w 1. Malca należy usadowić na siodełku przykręconym do małej kierownicy zakończonej uchwytem w kształcie litery o. W miarę jak dziecko rośnie, siodełko zdejmujemy i zostawiamy małą kierownicę, a następnie instalujemy większą – „klasyczną”. Hulajnogą Mini Micro Baby 3 w 1 dziecko może cieszyć się nawet do 6. roku życia.  

Hulajnogi dla dzieci – wiek od trzeciego roku życia

Przedszkolak potrzebuje pojazdu, który pomoże mu rozwijać zmysł równowagi. To zadanie doskonale spełnia hulajnoga Mini Micro. Przeznaczona dla maluchów w wieku od 3 do 6 lat, jest niezwykle stabilna i bezpieczna. Wysokiej jakości materiały, gładkie koła i mocna konstrukcja zapewniają dziecku wyjątkowy komfort jazdy – bez wysiłku i bez hałasu. Ponadto hulajnoga Mini Micro sprawia, że dziecko samo balansuje ciałem, by skręcić w lewo lub prawo, bez trudu panując nad pojazdem.

Hulajnogi dla dzieci: inteligentna Mini2go

Mini2go to najnowszy pojazd firmy Micro, dostępny w dwóch kolorach – niebieskim i różowym. Jest wyposażony w wyjmowaną (np. na czas zabawy) szufladę, do której maluch może włożyć ulubione zabawki. Dla większego dziecka Mini2go bez trudu zmienia się w klasyczną hulajnogę Mini Micro.Tylko oryginalne hulajnogi Micro spełniają wszystkie wymagania i przepisy w zakresie jakości materiałów oraz wykonania, a także bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników. Jedynie do nich jest również oferowany serwis i części zamienne. Dzieci mogą ich używać przez wiele lat, ciesząc się jakością i czerpiąc radość z jazdy.

Nasi Partnerzy polecają