Kalendarze adwentowe dla dzieci w wersji bez słodyczy

2022-11-10 10:47

Kalendarze adwentowe to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przez lata prym w tej dziedzinie wiodły kalendarze zawierające drobne słodkości. Obecnie coraz więcej rodziców, z wiadomych przyczyn, ucieka od słodkich upominków, dlatego modne stały się kalendarze tematyczne z drobnymi niesłodkimi upominkami.

Gotowe kalendarze adwentowe dla dzieci
Autor: materiały prasowe Gotowe kalendarze adwentowe dla dzieci

Kalendarze adwentowe to doskonała przedświąteczna zabawa dla dzieci. Jeśli mamy na to czas, warto przygotować je samemu. W internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji. Na mjakmama24.pl również.

Zobacz: Kalendarz adwentowy dla dzieci. Pomysły jak zrobić kalendarze adwentowe!

Do samodzielnie przygotowanego kalendarza adwentowego musisz także przygotować:

  1. Zadania do wykonania dla dziecka
  2. Drobne, niedrogie upominki np. do 5 zł

Jeśli jednak wolicie gotowe rozwiązania, postawcie na kalendarze tematyczne w wersji bez słodyczy! W poniższej galerii znajdziecie kilka najciekawszych propozycji z aktualnej oferty rynkowej zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Znajdzie się coś dla fanki LOL Suprise, Playmobile, rysowania oraz dla fana Harrego Pottera, Lego City czy Psiego Patrolu.

Co kupić dziecku, które wszystko ma?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza