Modne dziecko: ubrania i akcesoria celebrytów dla najmłodszych [GALERIA]

2015-09-30 17:21

Choć dzieci (zazwyczaj) modą się w ogóle nie interesują, nie oznacza to, że ich rodzice nie dbają o to, by mieć modne dziecko. Tym bardziej, że na rynku pojawia się coraz więcej dziecięcych ubrań i akcesoriów stworzonych przez celebrytów. Kto stworzył kolekcje dla dzieci i co powinno nosić modne dziecko? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

Spis treści

  1. Modne dziecko: kto projektuje dla dzieci?
  2. Modne dziecko: gdzie kupić produkty celebrytów?
  3. Modne dziecko: ile kosztują projekty celebrytów?

Gwiazdy show-businessu wychodzą już poza ramy swojej zwyczajowej działalności i podejmują się również zadań, którymi na co dzień się nie zajmują. Pisanie książek, prowadzenie blogów czy w końcu projektowanie to najpopularniejsze dziedziny, w których wykazują się aktywnością. Dużą popularnością cieszy się ostatnio rynek produktów dla dzieci, w tym przede wszystkim odzieży, akcesoriów, mebelków, pościeli. Rodzice modnego dziecka mogą więc je ubrać je od stóp do głów i wyposażyć jego pokój w produkty sygnowane nazwiskiem znanych osób.

>>Zobacz również, jakie kurtki dla dzieci na jesień wybrać!>>

Modne dziecko: kto projektuje dla dzieci?

Ubrania i akcesoria dla dzieci projektują przede wszystkim znani rodzice. Stąd kolekcje Anny Muchy, Nataszy Urbańskiej, Anny Wendzikowskiej czy Magdaleny Różdżki i Reni Jusis. Swoje ubrania dla modnego dziecka zaprojektował również jeszcze nie posiadający dzieci Czesław Mozil. Zainteresowanie celebrytów projektowaniem można obserwować nie tylko w Polsce. Trend przyszedł do nas z Zachodu - tam dla dzieci tworzą m. in. Madonna, Victoria Beckham, Gwen Stefani. Warto zaznaczyć, że dla najmłodszych swoje kolekcje zaprojektowali również zawodowcy. Robert Kupisz, Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Ewa Minge - to między innymi oni stworzyli ubrania dla modnych dzieci.

Modne dziecko: gdzie kupić produkty celebrytów?

Ubrania i gadżety zaprojektowane przez celebrytów można przede wszystkim kupić w sklepach, z którymi współpracują, najczęściej są to popularne sieciówki. Dobrym sposobem na ubranie modnego dziecka w odzież od najbardziej znanych osób jest przejrzenie internetu - marki, kolekcje mają specjalne strony, na których znajdziemy wszystko, czego oczekujemy. Projektanci również umożliwiają zakup swoich dzieł w internecie i w butikach.

>>Przeczytaj również, z jakich tkanin powinny być wykonane ubrania dla dzieci>>

Modne dziecko: ile kosztują projekty celebrytów?

Najdroższa jest odzież i dodatki od projektantów. Jej ceny wahają się od 50 zł do ponad 1000 złotych. Natomiast ubrania stworzone przez znane twarze - celebrytów, którzy zawodowcami nie są, nie sięgają aż takich kwot, jednak przeciętnie są droższe o około 30 procent niż "zwykłe" kolekcje w sieciówkach. 

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza