Twoje dziecko nie lubi się smarować kremem? Te kostiumy będą zbawieniem

2024-07-09 14:09

Kostiumy kryte z ochroną UV to zbawienie wielu rodziców na wakacjach. Nie każde dziecko bowiem lubi być kremowane preparatami z filtrami UV. Wygodne, elastyczne i przewiewne zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie kąpieli słonecznych. Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd najlepszych modeli w najkorzystniejszych cenach.

Kostiumy kryte dla dzieci z ochroną UV to patent dobry nie tylko dla tych szkrabów, które nie znoszą smarowania kremami, ale także dla tych o jasnej karnacji podatnej na poparzenia słoneczne oraz dla wszystkich dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze słońcem w danym sezonie oraz tych, których trudno przez cały dzień wyciągnąć z wody. Osobiście podchodziłam do nich sceptycznie, bo obwiałam się efektu „dziecka młynarza”. Doceniłam je dopiero w trakcie dłuższych wakacyjnych wpadów i upalnych dni. Za co?

Zalety kostiumów UV dla dzieci

Przede wszystkim za oszczędność czasu i spokojną głowę. Syna trudno wyciągnąć z wody na powtórną aplikację kremu, więc cały czas z tyłu głowy była obawa, że dozna poparzenia słonecznego zwłaszcza na ramionach i szyi. Koszulka UV okazała się zatem strzałem w dziesiątkę. By nie był jak przysłowiowy „syn młynarza”, na początku plażowania zawsze aplikowany miał krem, a dopiero po pewnym czasie jak przychodził moment na ponowne smarowanie, prosiłam, by założył koszulkę z ochroną UV. W ten sposób był opalony, ale nie spalony i nie marudził, że „wredna matka” mu co chwilę zakłóca zabawę niepotrzebnymi zabiegami kosmetycznymi.

W poniższej galerii podrzucam kilka modeli, które sprawdziły się w naszej rodzinie – gdy dzieci były jeszcze malutkie i teraz jak są w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście, przetestujcie tego lata – nie pożałujecie gwarantuję wam. Teraz w sezonowych promocjach można je nabyć w naprawdę korzystnych cenach.

Czy wiesz, jak chronić niemowlę przed słońcem i upałem?

Pytanie 1 z 12
Doskonałą ochroną przed promieniami UV są ubranka z filtrem. Najlepsze są: