Wool World, czyli ciepłe buty dziecięce na zimę od firmy BARTEK

2015-11-13 7:07

Zima to czas, w którym nasze pociechy są szczególnie narażone na przeziębienia i przemrożenia. Aby tego uniknąć, trzeba pamiętać o odpowiednim obuwiu, które odizoluje stopy maluchów od zimnego podłoża, a jednocześnie nie doprowadzi do przegrzania wewnątrz. Na ten okres szczególnie polecane są buty dziecięce z owczej skóry.

Dzięki takim cechom, jak: puszystości, sprężystości i ciepłochłonności  buty dziecięce z owczej skóry skutecznie chronią najmłodszych przed mrozem W wełnie utrzymuje się powietrze, które izoluje zimno i jednocześnie pozwala skórze oddychać. Kożuszek wchłania do 30 proc. wilgoci i ma właściwości bakteriobójcze – każdy włos powleka lanolina, która niszczy drobnoustroje, w tym także roztocza.

Obuwie dziecięce z owczej skóry zapewnia najmłodszym miłe odczucia podczas  kontaktu stopy z miękkim i puchatym materiałem. Jest lekkie i giętkie, dzięki czemu  nie utrudnia ruchu. Jego cholewka jest jednowarstwowa, pozbawiona elementów usztywniających i podszewek.

Takie buty dziecięce ma w swojej ofercie marka BARTEK. Obuwie z ocieplaczem, zawierającym 100 proc. skóry owczej, zostało wykonane ze skór najlepszego gatunku. Dla dodatkowej ochrony przed zimnem zastosowano wymienne wkładki (także z owczej skóry), skutecznie izolujące od podłoża. Użebrowanie bieżnika zapewnia minimalny poślizg na śliskich powierzchniach, a usztywnione pięty i sprężyste podnoski gwarantują komfort na każdym kroku. Buty są przyjazne nie tylko dzieciom, lecz także środowisku za sprawą swej biodegradowalności.

Więcej informacji o butach dziecięcych na stronie internetowej firmy BARTEK.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza