Wool World, czyli ciepłe buty dziecięce na zimę od firmy BARTEK

2015-11-13 7:07

Zima to czas, w którym nasze pociechy są szczególnie narażone na przeziębienia i przemrożenia. Aby tego uniknąć, trzeba pamiętać o odpowiednim obuwiu, które odizoluje stopy maluchów od zimnego podłoża, a jednocześnie nie doprowadzi do przegrzania wewnątrz. Na ten okres szczególnie polecane są buty dziecięce z owczej skóry.

Dzięki takim cechom, jak: puszystości, sprężystości i ciepłochłonności  buty dziecięce z owczej skóry skutecznie chronią najmłodszych przed mrozem W wełnie utrzymuje się powietrze, które izoluje zimno i jednocześnie pozwala skórze oddychać. Kożuszek wchłania do 30 proc. wilgoci i ma właściwości bakteriobójcze – każdy włos powleka lanolina, która niszczy drobnoustroje, w tym także roztocza.

Obuwie dziecięce z owczej skóry zapewnia najmłodszym miłe odczucia podczas  kontaktu stopy z miękkim i puchatym materiałem. Jest lekkie i giętkie, dzięki czemu  nie utrudnia ruchu. Jego cholewka jest jednowarstwowa, pozbawiona elementów usztywniających i podszewek.

Takie buty dziecięce ma w swojej ofercie marka BARTEK. Obuwie z ocieplaczem, zawierającym 100 proc. skóry owczej, zostało wykonane ze skór najlepszego gatunku. Dla dodatkowej ochrony przed zimnem zastosowano wymienne wkładki (także z owczej skóry), skutecznie izolujące od podłoża. Użebrowanie bieżnika zapewnia minimalny poślizg na śliskich powierzchniach, a usztywnione pięty i sprężyste podnoski gwarantują komfort na każdym kroku. Buty są przyjazne nie tylko dzieciom, lecz także środowisku za sprawą swej biodegradowalności.

Więcej informacji o butach dziecięcych na stronie internetowej firmy BARTEK.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza