Ozdoby z tektury: jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury? [GALERIA ZDJĘĆ]

2015-10-16 11:54 Karolina Szajkowska

Ozdoby świąteczne wcale nie muszą być koniecznie kupione w sklepie. Możesz stworzyć je sama w domu za dużo niższą cenę. Robienie dekoracji wspólnie z rodziną będzie dobrym sposobem na spędzenie czasu razem, a dla dzieci świetną zabawę. Ozdoby z tektury to idealny pomysł na świąteczne dekoracje! Zobacz, jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury.

Ozdoby z tektury są bardzo proste w przygotowaniu. Potrzebny ci jedynie karton oraz kilka akcesorii, takich jak: nożyczki, ozdobny sznurek z rafii oraz gałązki wilkiny. Dekoracje będą się prezentowały oryginalnie w twoim domu.

>> Czytaj także: Gwiazdka na choinkę: jak zrobić gwiazdkę na choinkę? [PORADNIK KROK PO KROKU] >>

Ozdoby z tektury zamiast bombek

Ozdoby z tektury możesz również powiesić na choince zamiast tradycyjnych bombek i dekoracji. Będą świetną i oryginalną aranżacją drzewka, a każdy znajomy będzie pytał jak je zrobiliście. Dobrze wykonane i przechowywane ozdoby z tektury mogą ci posłużyć przez lata i wykorzystasz je również podczas kolejnych świąt.

>> Czytaj także: Aniołek na choinkę: jak zrobić aniołka na choinkę? [PORADNIK KROK PO KROKU] >>

Ozdoby z tektury: dlaczego warto robić ozdoby świąteczne z tektury?

Warto robić ozdoby świąteczne samemu w domu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, które przeznaczysz później np. na prezenty dla dzieci. Dekoracje wykonane samemu nie są wcale gorsze od tych sklepowych. Będa miały dla ciebie wartość sentymentalną i nadadzą charakteru wnętrzu. Ozdoby z tektury to bardzo prosty sposób na udekorowanie mieszkania. W końcu każdy z nas ma w domu taki zbędny karton, który może wykorzystać do zrobienia dekoracji świątecznych.

>> Czytaj także: Choinka z papieru: jak zrobić choinkę z papieru? Zrób to sam, krok po kroku [WIDEO] >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE