Stroje karnawałowe dla chłopców: 10 pomysłów na przebrania karnawałowe dla chłopców

2021-01-28 8:23

Strój karnawałowy dla chłopca jest nie mniej istotny jak ten dla dziewczynki, bo bal w szkole czy przedszkolu to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym roku. Zadbaj o to, aby dziecko czuło się wyjątkowo w ten dzień i wybierz idealny strój karnawałowy dla swojego syna.

Stroje karnawałowe dla chłopców: 10 pomysłów na przebrania karnawałowe dla chłopców
Autor: Getty Images

Strój karnawałowy dla chłopca powinien przede wszystkim podobać się dziecku, a nie tobie. Sprawdź, czy lepiej jest zainwestować i kupić kostium, czy lepiej będzie go wypożyczyć. Zwróć uwagę na to, że prawdopodobnie za rok syn będzie chciał przebrać się za zupełnie coś innego. Jeżeli posiadasz zdolności manualne, możesz również uszyć takie przebranie sama.

Spis treści

  1. Pomysły na stroje karnawałowe dla chłopców
  2. Stroje karnawałowe dla chłopców: lepiej kupić czy wypożyczyć?
  3. Najpopularniejsze stroje karnawałowe dla chłopców

Pomysły na stroje karnawałowe dla chłopców

Najpierw powinnaś spytać swoje dziecko za co chciałoby być przebrane w tym roku. Będzie ci łatwiej wtedy dobrać odpowiedni strój. Najlepiej, jeśli weźmiesz syna ze sobą na zakupy czy do wypożyczalni, aby mógł przymierzyć kostium. Przebranie nie powinno krępować ruchów pociechy, więc nie może być ani za małe ani za duże.

Czytaj także: Karnawał dla dzieci: jak zorganizować najmłodszym dobrą zabawę?

Stroje karnawałowe dla chłopców: lepiej kupić czy wypożyczyć?

Większość strojów karnawałowych dla chłopców waha się w granicach od 50 do 150 zł. Jeżeli nie chcesz wydawać takiej kwoty na ubranie, które dziecko prawdopodobnie założy tylko raz, to możesz taki kostium wypożyczyć w specjalnym punkcie. Zwróć jednak uwagę na to, że pociecha może zniszczyć ubranie i wtedy będziesz musiała pokryć szkody wyrządzone przez dziecko.

Czytaj także: Stroje karnawałowe dla dziewczynek: 10 pomysłów na kostiumy karnawałowe

Maska karnawałowa - szablony masek karnawałowych dla dzieci i dorosłych

Najpopularniejsze stroje karnawałowe dla chłopców

Najpopularniejszymi przebraniami dla chłopców są stroje kultowych superbohaterów np. Batmana, Spiderman czy Ironman. Każdy mały agent chciałby w przyszłości ratować świat przed złem i pomagać słabszym osobom. Modne w tym roku będą również przebrania z Psiego Patrolu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza