Stroje karnawałowe dla dziewczynek: 10 pomysłów na kostiumy karnawałowe

2021-01-28 8:24

Dzieci na bal karnawałowy czekają z utęsknieniem przez cały rok. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają się przebierać. Tym razem prezentujemy propozycje strojów karnawałowych dla dziewczynek. Sprawdź, jakie przebrania będą najpopularniejsze w tym sezonie!  

Stroje karnawałowe dla dziewczynek: 10 pomysłów na kostiumy karnawałowe
Autor: Getty Images

Stroje karnawałowe dla dziewczynek zwykle trochę kosztują, dlatego przed wyborem stroju warto dokładnie wypytać dziecko, za kogo lub za co chciałoby się przebrać - wtedy wydane pieniądze na pewno nie będą stracone. Możesz również spróbować wykonać strój karnawałowy dla dziecka samodzielnie.

Spis treści

  1. Stroje karnawałowe: lepiej kupić czy zrobić?
  2. Jak wykonać stroje karnawałowe dla dziewczynek?
  3. Stroje karnawałowe dla dziewczynek: trendy

Stroje karnawałowe: lepiej kupić czy zrobić?

Jeżeli masz dużo czasu oraz zdolności manualne, możesz strój karnawałowy wykonać sama. Wystarczy zebrać odpowiednie inspiracje oraz materiały. Dzięki temu córka będzie miała wymarzony kostium, a ty zaoszczędzisz trochę pieniędzy. W przypadku, gdy nie masz zbyt dużej sumy do wydania na taką kreację, możesz ją wypożyczyć. Istnieje wiele sklepów, które oferują również wypożyczanie strojów karnawałowych dla dziewczynek na określony czas za niższą cenę.

Czytaj także: Karnawał dla dzieci: jak zorganizować najmłodszym dobrą zabawę?

Jak wykonać stroje karnawałowe dla dziewczynek?

Aby wykonać strój karnawałowy dla dziewczynki, musisz przede wszystkim wiedzieć, za co chce być przebrane twoje dziecko. Zazwyczaj jest to księżniczka lub inna kobieca postać z ulubionej bajki. Do wykonania przebrania możesz wykorzystać starą sukienkę swojej pociechy. Udaj się do pasmanterii i kup odpowiednie dodatki. Teraz wystarczy tyko odpowiednio ponaszywać aplikacje i kreacja na bal gotowa!

Czytaj także: Stroje karnawałowe dla chłopców: 10 pomysłów na przebrania karnawałowe

Maska karnawałowa - szablony masek karnawałowych dla dzieci i dorosłych

Stroje karnawałowe dla dziewczynek: trendy

Najbardziej popularnymi strojami karnawałowymi dla dziewczynek w tym roku będą znowu te z filmu "Kraina Lodu". Elsa i Anna zawładnęły sercem niejednej dziewczynki i każda chciałaby wyglądać tak jak one. Oprócz tego popularne zapewne będą tradycyjne przebrania księżniczek. Możesz również ubrać córkę w kostium wróżki, piosenkarki lub jakiegoś zwierzątka. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wcieliła się w pirata, policjantkę czy superbohaterkę.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza