"Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie". Światowy bestseller już jest dostępny w Polsce!

2017-10-17 9:27

Książka pt. ,,Metoda Montessori. Naucz mnie to robić samodzielnie” jasno i prosto przedstawia pedagogikę Montessori – jej historię, teorię i praktykę zarówno w szkole, jak i w domu.  

Metoda Montessori
Autor: _materialy_prasowe|Materiały PR

Nauczycielka Montessori, Charlotte Poussin w poradniku dzieli się swoimi doświadczeniami, aby pomóc czytelnikom zrozumieć i stosować pedagogikę Montessori wobec dzieci. Uzmysłowia nam, jakie znaczenie ma postawa nauczyciela dla wprowadzenia w życie tego, co chce przekazać. Pokazuje, jak zogniskować przemyślenia nad edukacją wokół dziecka. Kładzie nacisk na obserwację, komunikację i życzliwość w towarzyszeniu dziecku na drodze rozwoju.

Światowy bestseller, m.in. na polski rynek został wzbogacony o 20 nowych aktywności, dokładnie opisanych i zilustrowanych, które można zrealizować z dzieckiem w domu.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje "Miesięcznik M jak Mama", portal Silesia Dzieci oraz portal Miasto Dzieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza