Jak narysować słonia? Przykładowy szkic słonia

2017-10-19 11:40
jak narysowac slonia- calosc
Autor: Redakcja

Jak narysować słonia? Czy wiesz, jak stworzyć podobiznę ulubionego zwierzęcia, które twoje dziecko widziało w zoo? Rysowanie wydaje ci się czymś trudnym i ciężko ci to wychodzi. Podpowiadamy, jak narysować słonia. Instrukcja jak narysować słonia pomoże ci w kreatywnym rysowaniu.

Jak narysować słonia? Wydaje się to bardzo trudne, ale jeśli uważnie przestudiujecie nasz poradnik "Jak narysować słonia krok po kroku", rysowanie słonia przestanie was przerażać. Skorzystajcie z naszego poradnika i nauczcie się rysować słonia. Wasze dziecko będzie zachwycone!

Jak narysować słonia krok po kroku

1. Jak narysować słonia – krok pierwszy

Pracę rozpoczynamy od narysowania owalu ciała i głowy. Rysujemy dwa koła - jedno większe, jedno mniejsze, które nakładają się na siebie. Po dwóch przeciwstawnych stronach głowy rysujemy dwa trójkąty z zaokrąglonymi narożnikami – to będą uszy słonia. Ta część jest najprostszym elementem rysunku, nie powinna sprawić trudności ani tobie, ani dziecku.

jak narysować słonia - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysować słonia - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysować słonia - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysować słonia - krok 4
Autor: Redakcja

Pobierz bezpłatnie grafikę, jak narysować słonia - darmowy JPG

Pobierz bezpłatnie grafikę, jak narysować słonia - darmowy PDF

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE